Semstevnet 15-meter 2019

Arrangør: Sem Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

2

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Bjørn Magnus Hanserud

Jondalen Skytterlag - 4 (M)

5

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

6

Lars Esse

Bamble Skytterlag - V55 (M)

7

Jan Tore Rogn

Bamble Skytterlag - V65 (M)

8

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal Skytterlag - V55 (M)

17:30
Skive
1

2

Olai Johansen

Sem Skytterlag - NU (M)

3

Birk Hidle Halvorsen

Sem Skytterlag - R (M)

4

Kenneth Rasmussen

Sem Skytterlag - NV (M)

5

Johan Bjerknes

Sem Skytterlag - NU (M)

6

7

Espen Kirkesæther

Bodø Østre Skytterlag - V55, Links (M)

8

Runar Alexander Rosenvinge Berger

Sem Skytterlag - ER, Links (M)

18:00
Skive
1

Stian Bjerknes

Sem Skytterlag - NV (M)

2

Natalie Hansen

Sem Skytterlag - NU (K)

3

Olav Johan Graff

Sem Skytterlag - R (M)

4

Kristoffer Fredrik Dahle Melen

Sem Skytterlag - NU (M)

5

Magnus Dahl

Nøtterø Skytterlag - NU (M)

6

Oliver Engell Sæthereng

Sem Skytterlag - R, Links (M)

7

8

18:30
Skive
1

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

2

Maria Sveistrup

Sem Skytterlag - NV (K)

3

Elise Bergli

Nøtterø Skytterlag - J (K)

4

Maria Danielsen

Nøtterø Skytterlag - ER (K)

5

6

Harald Anton Døvle

Sem Skytterlag - V73 (M)

7

Jørand Aas

Lunde Skytterlag - 5 (M)

8

Per Kristian Aas

Lunde Skytterlag - V55 (M)

19:00
Skive
1

Otto Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - V55 (M)

2

Hilde Fjelldal

Jondalen Skytterlag - 3 (K)

3

Mathias Klopp Norshus

Andebu Skytterlag - ER (M)

4

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

5

Andrine Rønningsdalen Fjelldal

Jondalen Skytterlag - R (K)

6

Ole Kristian Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

7

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

8

Anders Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 3 (M)

19:30
Skive
1

Rolf Harry Hegna

Sem Skytterlag - V65 (M)

2

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø Skytterlag - 5 (M)

3

Kristoffer Marvik

Sem Skytterlag - R (M)

4

Hege Thorvaldsen

Sem Skytterlag - NV (K)

5

6

7

8

Kristoffer Halvorsen

Andebu Skytterlag - V73, Links (M)

20:00
Skive
1

Jan Ekstrøm

Sem Skytterlag - V73 (M)

2

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

3

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 2 (M)

4

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 3 (M)

5

6

7

Kjell Arne Bårnes

Styrvoll Skytterlag - 1 (M)

8

Finn Tore Knudsen

Nøtterø Skytterlag - V65, Links (M)

20:30
Skive
1

Jonas Waggestad

Slagen Skytterlag - J (M)

2

Robert Wikerøy

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

3

Hans Petter Øverbø

Siljan Skytterlag - V65 (M)

4

5

Fredrik Wikerøy

Nøtterø Skytterlag - EJ (M)

6

7

8