Fjøssystemer-CUPEN

Arrangør: Vinstra Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Martin Knuts

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

2

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - R (M)

3

Ola Syver Håkenstad

Lesja Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Øystein Breden

Otta Skytterlag - J (M)

5

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

6

7

Anne Kristin Haugsjordet

Vinstra Skytterlag - NV (K)

8

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

9

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

10

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

17:45
Skive
1

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

2

3

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

4

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

10

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

18:30
Skive
1

2

3

Anna Aalberg Grønås

Lillehammer Skytterlag - ER (K)

4

Ole Kvernes

Vinstra Skytterlag - V65 (M)

5

6

7

Ola Gjerdingen

Vinstra Skytterlag - NU (M)

8

Eivind Andreassen Dahle

Vinstra Skytterlag - NU (M)

9

Thea Wistad

Vinstra Skytterlag - NU (K)

10

Vilde Marie Leirflaten

Otta Skytterlag - R (K)

19:15
Skive
1

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

2

Rolv Baadshaug

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - NU (M)

9

10

20:00
Skive
1

Anna Sofie Haugseth

Østre Gausdal Skytterlag - NV (K)

2

Live Berntsen

Østre Gausdal Skytterlag - ER (K)

3

Ane Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (K)

4

Erik S Lund

Østre Gausdal Skytterlag - J (M)

5

Omar Lund

Østre Gausdal Skytterlag - V65 (M)

6

Gunhild Kjos Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (K)

7

Torbjørn Berntsen

Østre Gausdal Skytterlag - EJ (M)

8

Iver Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

9

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

10

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)