Fjøssystemercup

Arrangør: Otta Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:20
Skive
1

Ane Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (K)

2

Rolv Baadshaug

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

3

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - R (M)

4

Gunhild Kjos Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (K)

5

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

6

Iver Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

7

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

8

9

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

10

Jens Torkveen

Lom og Skjåk Skytterlag - V73 (M)

18:00
Skive
1

Anna Sofie Haugseth

Østre Gausdal Skytterlag - NV (K)

2

Omar Lund

Østre Gausdal Skytterlag - V65 (M)

3

4

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

6

Ola Utgaard

Lesja Skytterlag - V73 (M)

7

Torbjørn Berntsen

Østre Gausdal Skytterlag - EJ (M)

8

Live Berntsen

Østre Gausdal Skytterlag - ER (K)

9

10

18:40
Skive
1

Mona Lihaug Morstøl

Vinstra Skytterlag - NV (K)

2

Sissel Aasen Wangen

Vinstra Skytterlag - NV (K)

3

4

Erling Strømstad

Vinstra Skytterlag - V73 (M)

5

6

7

8

Ola Syver Håkenstad

Lesja Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

10

19:20
Skive
1

Anne Kristin Haugsjordet

Vinstra Skytterlag - NV (K)

2

Anne Marte Morstøl

Vinstra Skytterlag - J (K)

3

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

4

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

5

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

6

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

7

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

8

9

10

Øystein Breden

Otta Skytterlag - J (M)

20:00
Skive
1

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

2

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

3

4

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

5

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

9

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Martin Knuts

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)