Romjulstevnet 2019

Arrangør: Søgne Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Tor Harald Lund

Søgne Skytterlag - 5 (M)

2

Preben Øidne

Grindølen Skytterlag - 3 (M)

3

Anders Edvin Gusdal

Imenes Skytterlag - 5 (M)

4

Silje Metveit

Imenes Skytterlag - 2 (K)

5

Kai Egil Berntsen

Froland Skytterlag - 4 (M)

6

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

7

Kåre Gunnar Brekke

Greipstad Skytterlag - 5 (M)

8

Rune Metveit

Imenes Skytterlag - 2 (M)

9

Ole Emil Tønnesland

Lindesnes Skytterlag - R, Links (M)

10

Marius Rinde

Farsund Skytterlag - 4 (M)

09:35
Skive
1

Alvilde Røiseland Lie

Holum Skytterlag - 5 (K)

2

Kjell Bang

Holum Skytterlag - 3 (M)

3

Christian Lie

Holum Skytterlag - 2 (M)

4

Peter Sørli

Søgne Skytterlag - 5 (M)

5

Marcus Schmidt-Sletten

Holum Skytterlag - R (M)

6

Aksel Pedersen Skoie

Holum Skytterlag - R (M)

7

Kirsten Sørli

Greipstad Skytterlag - 2 (K)

8

Johan Sørli

Greipstad Skytterlag - V55 (M)

9

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

10

Hjørdis Skarmyr

Rise og Løddesøl Skytterlag - 2 (K)

10:10
Skive
1

Wenke Blien

Flikka Skytterlag - 5 (K)

2

Aleksander Taanevig

Mandal Skytterlag - 4 (M)

3

Martin N. Voss

Stavanger Skytterlag - EJ (M)

4

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

5

Sissel Taanevig

Mandal Skytterlag - V55 (K)

6

Stein Taanevig

Mandal Skytterlag - 5 (M)

7

Helge Voss

Stavanger Skytterlag - 2 (M)

8

Håvard N. Voss

Stavanger Skytterlag - 1 (M)

9

Tone Marita Ryen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (K)

10

Erlend Sundsdal

Kristiansand og Omegn Skytterlag - J (M)

10:45
Skive
1

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

2

Nils Thomas Valand

Aurland Skyttarlag - 5 (M)

3

Hallgeir Igland

Imenes Skytterlag - V65 (M)

4

Torbjørn Dragland

Lyngdal Skytterlag - 4 (M)

5

Morten Dragland

Lyngdal Skytterlag - 3 (M)

6

Benedikte Dragland

Lyngdal Skytterlag - 4 (K)

7

Arild Valand

Mandal Skytterlag - 4 (M)

8

Helene Storenes

Imenes Skytterlag - 5 (K)

9

Kåre Storenes

Imenes Skytterlag - 4 (M)

10

Kristian Storenes

Imenes Skytterlag - J (M)

11:20
Skive
1

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - ER (K)

2

Sindre Tunheim

Imenes Skytterlag - 5 (M)

3

Einar Tunheim

Hå Skytterlag - 5 (M)

4

Mette Elisabeth Finnestad

Søgne Skytterlag - 5 (K)

5

Andreas Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - EJ (M)

6

Svein Haugebo

Imenes Skytterlag - 2 (M)

7

Inge Storenes

Imenes Skytterlag - 2 (M)

8

Kjetil jr. Igland

Imenes Skytterlag - 4 (M)

9

Frank Ove Ødegård

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

10

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - R (M)

11:55
Skive
1

Kim Johan Vemmelvik

Søgne Skytterlag - 5 (M)

2

Bjarte Kvame Øvrevik

Gann Skytterlag - 3 (M)

3

Caroline Haga Øvrevik

Gann Skytterlag - R (K)

4

Odd Frank Olsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 4 (M)

5

Nikolas Omland

Hå Skytterlag - 4 (M)

6

Lennarth Olsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 4 (M)

7

Viktoria Haga Øvrevik

Gann Skytterlag - R (K)

8

Bodvar Øvrevik

Finnøy Skytterlag - V55 (M)

9

Steinar Norum

Lindesnes Skytterlag - 4 (M)

10

Kjell Egil Norum

Lindesnes Skytterlag - 5 (M)

12:30
Skive
1

Marie Asbjørnsen

Stavanger Skytterlag - 4 (K)

2

3

Anders Metveit

Imenes Skytterlag - V55 (M)

4

Kjell Arild Kleivkås

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

5

Heine Kleivkås

Kristiansand og Omegn Skytterlag - ER (M)

6

Jon Olav Jåtun

Søgne Skytterlag - V55 (M)

7

Leif Sindre Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

8

Joar Vetle Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - ER (M)

9

Tor Ivan Torsvik

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (M)

10

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

13:05
Skive
1

Tom Nyhaven

Søgne Skytterlag - 4 (M)

2

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

3

Lars Kristian Solheim

Vegårshei Skytterlag - 5 (M)

4

Inger Marie Bringsdal

Holum Skytterlag - J (K)

5

Tor Edvard Bringsdal

Holum Skytterlag - ER (M)

6

Sigmund L. Evennmo

Søgne Skytterlag - NU (M)

7

Per Tønnes Try

Søgne Skytterlag - NU (M)

8

Daniel Olsen

Søgne Skytterlag - ER (M)

9

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - ER, Links (M)

10

Anne Marie Knibe

Søgne Skytterlag - R, Links (K)

13:40
Skive
1

Rune Iveland

Øvrebø Skytterlag - 2 (M)

2

Caroline Iveland

Øvrebø Skytterlag - 4 (K)

3

Stig Lid

Evje og Hornnes Skytterlag - 4 (M)

4

Atle Lid

Evje og Hornnes Skytterlag - 4 (M)

5

Asbjørn Ågedal

Evje og Hornnes Skytterlag - R (M)

6

Markus Andre Bygland

Evje og Hornnes Skytterlag - R (M)

7

Tobias Simonsen

Evje og Hornnes Skytterlag - R (M)

8

Fredrik Herlofsen

Søgne Skytterlag - 2 (M)

9

Wenche Belsvik

Egersund Skytterlag - 4, Links (K)

10

Oddvar Skov-Skov

Vennesla Skytterlag - V55 (M)

14:15
Skive
1

Liv Kirsti Gabrielsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (K)

2

Fredrik Stubstad

Mandal Skytterlag - 2 (M)

3

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

4

Magne Lorentzen

Søgne Skytterlag - 2 (M)

5

Kenneth Rakkestad

Vennesla Skytterlag - 5 (M)

6

Espen Stubstad

Mandal Skytterlag - 4 (M)

7

Espen Langfjord

Mandal Skytterlag - 1 (M)

8

Mats Langfjord

Mandal Skytterlag - ER (M)

9

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - J (M)

10

Kenneth Stubstad

Mandal Skytterlag - 5, Links (M)

14:50
Skive
1

Øyvind Lilledrange

Flikka Skytterlag - V65 (M)

2

Reidar Lohndal

Lyngdal Skytterlag - V55 (M)

3

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal Skytterlag - V55 (M)

4

Stian Valand

Bergen Skytterlag - 3, Links (M)

5

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

6

Stein Feyling Østbøll

Birkenes Skytterlag - V55 (M)

7

Fred Erik Berge

Laudal Skytterlag - 4 (M)

8

Terje Dale

Laudal Skytterlag - 1 (M)

9

Emma Amalie Hannaas

Laudal Skytterlag - NU (K)

10

Ida Stedjan Egeli

Laudal Skytterlag - NU (K)

15:25
Skive
1

Thomas Berge

Laudal Skytterlag - R (M)

2

Arild Andre Warmbrodt Rygnestad

Laudal Skytterlag - R (M)

3

Isak Haugstad Hansen

Laudal Skytterlag - R (M)

4

Tone Oline Dale

Laudal Skytterlag - NU, Links (K)

5

6

Daniel Berge

Laudal Skytterlag - ER (M)

7

Sivert Skår

Time Skytterlag - V65 (M)

8

9

Vetle Mæle Skår

Time Skytterlag - 5 (M)

10

16:00
Skive
1

Tobias Lie

Holum Skytterlag - R (M)

2

Andrine Gudbrandsen Lie

Holum Skytterlag - R (K)

3

Audun Rossevatn

Øvre Eiken Skytterlag - 2 (M)

4

Marianne Rossevatn

Øvre Eiken Skytterlag - J (K)

5

6

Stine Kornbrekke

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (K)

7

Tellef Kornbrekke

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (M)

8

Vibecke Kornbrekke

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 2 (K)

9

Rune Rossevatn

Øvre Eiken Skytterlag - 3, Links (M)

10

Kjetil Løyning

Holum Skytterlag - 1 (M)

16:35
Skive
1

Arild Lie

Holum Skytterlag - 1 (M)

2

Siv Tone Rossevatn Forgard

Øvre Eiken Skytterlag - 4 (K)

3

Birgitte Solberg

Mandal Skytterlag - 3 (K)

4

Steffen Løvdal

Iveland Skytterlag - 2 (M)

5

Andine Løvdal

Iveland Skytterlag - J (K)

6

Anita Løvdal

Iveland Skytterlag - 1 (K)

7

Markus Gavlen

Vennesla Skytterlag - NU (M)

8

Tuva Åsen Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

9

Tore Kristian Lunden

Vennesla Skytterlag - V73 (M)

10

Sebastian Lunden Sletten

Vennesla Skytterlag - ER (M)

17:10
Skive
1

Steinar Møll

Holum Skytterlag - 2 (M)

2

Mina Wårøy Møll

Holum Skytterlag - ER (K)

3

Even Åsen Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (M)

4

Roar Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (M)

5

Mathias Olsen

Froland Skytterlag - J (M)

6

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

7

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)

8

Malin Eide Løyning

Holum Skytterlag - ER (K)

9

Kine Eide Løyning

Holum Skytterlag - R (K)

10

Celine Løyning

Holum Skytterlag - R (K)

17:45
Skive
1

Tone Wårøy Møll

Holum Skytterlag - 2 (K)

2

3

Andreas Vigemyr

Heddeland og Breland Skytterlag - 5 (M)

4

Espen Elias Vigemyr

Heddeland og Breland Skytterlag - 3 (M)

5

Steinar Skoland

Lyngdal Skytterlag - 5 (M)

6

Vegard Grindheim Høyland

Lyngdal Skytterlag - ER (M)

7

Maarten Aleksander Roland

Heddeland og Breland Skytterlag - 1 (M)

8

Ørjan Heddeland-Roland

Heddeland og Breland Skytterlag - NU (M)

9

Kaja Vatne Usland

Heddeland og Breland Skytterlag - NU (K)

10

Sigve Vigemyr

Heddeland og Breland Skytterlag - R (M)

18:20
Skive
1

2

3

Georg Gulbrandsen

Dølemo Skyttarlag - V55 (M)

4

5

6

7

8

9

10