Januartreffen

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

12:30
Skive
1

Jørn Petter Brun Pedersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - V65 (M)

2

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

3

Ane Othilie Reinholdtsen

Tretinddalen Skytterlag - R (K)

4

Steinar Vollan

Dverberg Skytterlag - 2 (M)

5

Mari Benjaminsen

Dverberg Skytterlag - 3 (K)

6

Tove Mette Gammelmoe

Dverberg Skytterlag - 2 (K)

7

Jan Aksel Fredriksen

Dverberg Skytterlag - V55 (M)

8

Adrian Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

13:00
Skive
1

Merethe Heide

Trondenes Skytterlag - 1 (K)

2

Tom Marius Gjertsen Kalvik

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

3

Thea Sofie Paulsen

Sortland Skytterlag - NV (K)

4

Julie Sofie Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (K)

5

Jørn Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - R (M)

6

Aron Simonsen Johansen

Dverberg Skytterlag - NU (M)

7

Snorre Lyngra Søberg

Dverberg Skytterlag - NU (M)

8

Sander Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - NU, Links (M)

13:30
Skive
1

Stein Erik Kvandahl

Sortland Skytterlag - 3 (M)

2

Mathias Mindor Strand

Sortland Skytterlag - R (M)

3

Oddmund Eggum

Trondenes Skytterlag - V55 (M)

4

Leif R. Mikalsen

Sortland Skytterlag - V55 (M)

5

Jim Arne Vikestad

Sortland Skytterlag - 3 (M)

6

Helene Enoksen

Sortland Skytterlag - V55 (K)

7

Norunn Johansen

Sortland Skytterlag - 4 (K)

8

Gunnar Olsen

Tretinddalen Skytterlag - V55, Links (M)

15:30
Skive
1

Rita Grønbeck

Sortland Skytterlag - NV (K)

2

Henry Skogvang

Sortland Skytterlag - J (M)

3

Elin J. Mortensen

Andenes Skytterlag - 2 (K)

4

Tor-Eirik Mortensen

Andenes Skytterlag - 2 (M)

5

6

Kristoffer Hermansen

Sortland Skytterlag - NU (M)

7

Dina Marie Enoksen Pettersen

Sortland Skytterlag - NU (K)

8

Jonas Halvorsen

Sortland Skytterlag - NU (M)

16:00
Skive
1

2

3

Geir Skog

Melbo Skytterlag - 1 (M)

4

Kristoffer Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

5

Aleksander Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

6

Håkon Andre Nerleir Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

7

Noah Mathisen-Leite

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

8

Tord Nilsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

16:30
Skive
1

Leon-Andre Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

2

Martin Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

3

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

4

Stina Mari Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - R (K)

5

6

Tommy Jensen

Andenes Skytterlag - NV (M)

7

Marthe Jensen

Andenes Skytterlag - NU (K)

8

Bjørn Anders Solsem

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU, Links (M)