Sikantreffen

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:30
Skive
1

2

3

4

5

Jens Johansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

6

7

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

8

9

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

10

16:00
Skive
1

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

6

7

Dag Volden

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

8

9

Petter Skaanevik

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

10

16:30
Skive
1

Magnus Aagaard-Nilsen

Vaagakallen Skytterlag - V73 (M)

2

3

Mikael André Pettersen Breivik

Trondenes Skytterlag - J (M)

4

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - R (K)

5

Dina Nermark

Trondenes Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

6

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Links (K)

7

8

Kjell Arne Hermansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

9

10

17:00
Skive
1

Jørn Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Sander Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - NU, Links (M)

3

Marius Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

4

Frank Einar Hagen

Melbo Skytterlag - NV, Links (M)

5

6

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

7

8

Eline Johanne Kristiansen

Sørfjord og Omegn Skytterlag - EJ (K)

9

10

Asbjørn Andersen

Melbo Skytterlag - V73 (M)

17:30
Skive
1

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

2

Noah Mathisen-Leite

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

3

Tord Nilsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

4

5

Odd Lian

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

6

7

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

8

9

Daniel Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

10

18:00
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

3

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

4

5

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

6

7

Adrian Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

8

Håkon Andre Nerleir Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

9

Henrik Strand

Storsteinnes Skytterlag - J (M)

10

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

18:30
Skive
1

Kristoffer Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

2

Aleksander Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

3

4

Julie Sofie Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (K)

5

6

Trude Mari Larsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (K)

7

8

9

10