Sikanfelten

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

10:05
Skive
1

Bjørn Paulsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (M)

10:10
Skive
1

Leon-Andre Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

10:15
Skive
1

Martin Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

10:20
Skive
1

Stina Mari Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - R (K)

10:30
Skive
1

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Links (K)

10:35
Skive
1

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - R (K)

10:40
Skive
1

Dina Nermark

Trondenes Skytterlag - NU (K)

10:45
Skive
1

Magnus Aagaard-Nilsen

Vaagakallen Skytterlag - V73 (M)

10:50
Skive
1

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

10:55
Skive
1

Kjell Arne Hermansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

11:00
Skive
1

Jens Johansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

11:05
Skive
1

Dag Volden

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

11:10
Skive
1

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

11:15
Skive
1

Henrik Strand

Storsteinnes Skytterlag - J (M)

11:20
Skive
1

Kristoffer Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

11:25
Skive
1

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

11:30
Skive
1

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

11:35
Skive
1

Tord Nilsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

11:40
Skive
1

Noah Mathisen-Leite

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

11:45
Skive
1

Aleksander Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

11:50
Skive
1

Odd Lian

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

11:55
Skive
1

Daniel Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

12:00
Skive
1

12:05
Skive
1

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

12:10
Skive
1

Petter Skaanevik

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

12:15
Skive
1

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

12:20
Skive
1

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

12:25
Skive
1

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

12:30
Skive
1

12:35
Skive
1

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

12:40
Skive
1

Adrian Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

12:45
Skive
1

Håkon Andre Nerleir Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

12:50
Skive
1

Julie Sofie Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (K)

12:55
Skive
1

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

13:00
Skive
1

Frank Einar Hagen

Melbo Skytterlag - NV, Links (M)

13:05
Skive
1

Marius Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

13:10
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

13:15
Skive
1

13:20
Skive
1

Jørn Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - R (M)

13:25
Skive
1

Sander Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - NU, Links (M)

13:30
Skive
1

Jenny Sofie Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - R (K)

13:35
Skive
1

Mikael André Pettersen Breivik

Trondenes Skytterlag - J (M)

13:40
Skive
1

13:45
Skive
1

Asbjørn Andersen

Melbo Skytterlag - V73 (M)

13:50
Skive
1

Trude Mari Larsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (K)

13:55
Skive
1

14:00
Skive
1