Draugenstevnet

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:15
Skive
1

Julie Sofie Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (K)

2

Adrian Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

3

Håkon Andre Nerleir Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

4

Kristoffer Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

5

Aleksander Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

6

7

8

Trude Mari Larsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (K)

9

10

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

10:00
Skive
1

Stina Mari Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - R (K)

2

Martin Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

3

Leon-Andre Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

4

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

5

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

6

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

7

8

Kjell Arne Hermansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

9

10

Henrik Strand

Storsteinnes Skytterlag - J (M)

10:30
Skive
1

2

Petter Skaanevik

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

3

4

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

5

6

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

7

8

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Dina Nermark

Trondenes Skytterlag - NU (K)

10

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Links, Finkaliber (K)

11:00
Skive
1

2

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

3

4

Odd Lian

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

5

6

Tord Nilsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

7

Noah Mathisen-Leite

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

8

Mikael André Pettersen Breivik

Trondenes Skytterlag - J (M)

9

10

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

11:30
Skive
1

2

Bjørn Paulsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (M)

3

4

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

5

6

Jens Johansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

7

8

9

10

Asbjørn Andersen

Melbo Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

2

3

Dag Volden

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

4

5

Sander Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - NU, Links (M)

6

Jørn Dybdal Henriksen

Dverberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

Eline Johanne Kristiansen

Sørfjord og Omegn Skytterlag - EJ (K)

9

10

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

12:30
Skive
1

2

3

4

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

5

6

Daniel Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

7

Marius Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

8

Frank Einar Hagen

Melbo Skytterlag - NV, Links (M)

9

10

Magnus Aagaard-Nilsen

Vaagakallen Skytterlag - V73 (M)