Vinterstevnet 15m

Arrangør: Skiptvet Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Inge Hoff

Moss og Våler Skytterlag - V65 (M)

2

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

3

Silje Jeanett Holter

Moss og Våler Skytterlag - 5 (K)

4

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

5

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - EJ (M)

6

Kay Pettersen

Frogn og Drøbak Skytterlag - V55 (M)

7

Jan Håkon Hensel

Frogn og Drøbak Skytterlag - V55 (M)

8

Lars Bugge

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

18:10
Skive
1

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

2

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - J (M)

3

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

4

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

5

Julia Horsfjord Lassen

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

6

Tore Sandaker

Skiptvet Skytterlag - NV (M)

7

Sivert Dramstad Sandaker

Skiptvet Skytterlag - J (M)

8

Alexander Aaslie

Skiptvet Skytterlag - J, Links (M)

18:50
Skive
1

Kjell Kristian Straume

Såner Skytterlag - 4 (M)

2

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

3

Kaja Elise Hyllestad

Degernes Skytterlag - ER (K)

4

Niklas Mareno Hyllestad

Degernes Skytterlag - R (M)

5

Elias Haug

Skiptvet Skytterlag - NU (M)

6

Hans Heer

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

7

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

8

Sarah-Yvonne Karlsen

Eidsberg Skytterlag - 3 (K)

19:30
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

Kay Kvisler

Skiptvet Skytterlag - 2 (M)

3

Dag Høie

Sørkedalen Skytterlag - 1 (M)

4

Henrik Bakk

Sørkedalen Skytterlag - J (M)

5

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

6

Heidi Hansen

Sørkedalen Skytterlag - 5 (K)

7

Thorleif Tegler

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

8

Hans Robert Gaarder

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

20:10
Skive
1

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

2

3

Anders Hunstad

Sigdal Skytterlag - 5 (M)

4

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - EJ (M)

5

Inga Kvam

Oslo Østre Skytterlag - 3 (K)

6

Line Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - 1 (K)

7

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

8

20:50
Skive
1

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

2

Andreas Kure

Aas Skytterlag - R (M)

3

Halvor Mørck

Ski Skytterlag - 4 (M)

4

5

Aleksander Bech Lund

Båstad Skytterlag - 5 (M)

6

7

8

21:30
Skive
1

Anne Marit Nygaard

Spydeberg Skytterlag - 2 (K)

2

Ine A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - J (K)

3

Runar A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - 5 (M)

4

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

5

Helge Norberg

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

6

Bjarne Muri

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

7

Sverre Brovoll

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

8

Jo Inge S. Auren

Spydeberg Skytterlag - 4 (M)