FC Drangedal, Drangedalstevnet

Arrangør: Drangedal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:20
Skive
1

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

2

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

3

Ole Kr. Nyhus

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

4

Knut Magne Bjørnestad

Meland Skyttarlag - V65 (M)

5

Kari Bjørnestad

Meland Skyttarlag - NV, Finkaliber (K)

6

Julie Tonning Schjerven

Mælum Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

William Fæhn Brekke

Mælum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Knut Skjelbreid

Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag - V65 (M)

9

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

10

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

11

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

12

16:00
Skive
1

Vidar Gjestemoen

Geilo Skytterlag - V65 (M)

2

Gyda Helene Veie

Rissa Skytterlag - ER (K)

3

Isak Frøysadal Hauge

Sunnylven Skyttarlag - ER (M)

4

Ørjan Frøysadal Hauge

Sunnylven Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

5

Mats Hjartland

Fagervika Skytterlag - J (M)

6

Kristian Frøysadal Hauge

Sunnylven Skyttarlag - J (M)

7

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

8

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

9

Tore Allum

Siljan Skytterlag - V73 (M)

10

Emrik Bruseth Rui

Mælum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

12

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

16:40
Skive
1

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

2

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

3

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

4

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

5

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

6

Maria Indiane Rønningen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

7

Martin Knuts

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

8

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

9

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

10

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

11

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

12

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

17:20
Skive
1

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

2

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

3

Marton Hanasand

Løveid Skytterlag - V73 (M)

4

Anne Bisschop

Tørdal Skytterlag - R (K)

5

Vetle M Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - NU, Finkaliber (M)

6

Daniel Dølemo

Imenes Skytterlag - ER (M)

7

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

8

Eline Johanne Kristiansen

Røsvik Skytterlag - J (K)

9

Marina Rognmo Mellem

Bjerkvik Skytterlag - EJ (K)

10

Karin Rognmo Mellem

Bjerkvik Skytterlag - NV (K)

11

Erling Evju

Øvre Bø Skytterlag - V73 (M)

12

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

18:00
Skive
1

Thea Rinde Oterkiil

Mælum Skytterlag - EJ (K)

2

Kristian Storenes

Imenes Skytterlag - J (M)

3

Ivar Storenes

Imenes Skytterlag - V73 (M)

4

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

6

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

7

Thomas Tofte

Ølen Skytterlag - ER (M)

8

Daniel Tofte

Ølen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

10

Carina Ysland

Bodø Østre Skytterlag - J (K)

11

Birgitte Opgård

Alta Skytterlag - J (K)

12

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

18:40
Skive
1

Caroline Eriksen Kisfoss

Sauherad Skytterlag - J (K)

2

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

3

Marius B. Svanlund

Sauherad Skytterlag - J (M)

4

Lars Eivind Hustveit

Sauherad Skytterlag - J (M)

5

Sebastian.K. Dahlberg

Ølen Skytterlag - J (M)

6

Vegard Knutson

Imenes Skytterlag - J (M)

7

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

8

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - R (M)

9

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

10

Andrine Rønningsdalen Fjelldal

Jondalen Skytterlag - R (K)

11

Halvor Øyen

Sauland Skytterlag - V73 (M)

12

Olav Seland

Gransherad og Heddal Skyttarlag - V65 (M)

19:20
Skive
1

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

2

Daniel Nyseth

Etnedal Skyttarlag - J (M)

3

4

Line Rødland

Klepp Skytterlag - J (K)

5

6

7

8

9

10

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

11

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

12

Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - R, Finkaliber (K)

20:00
Skive
1

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

2

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

3

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

4

Martin Knutsmoen Sørlie

Hovet og Hol Skytterlag - ER (M)

5

6

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

7

Jan Tore Rogn

Bamble Skytterlag - V65 (M)

8

9

10

11

Hedda Lohne Tveit

Tørdal Skytterlag - ER, Links (K)

12

Rolf Kittilsen

Lunde Skytterlag - V73 (M)

20:40
Skive
1

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

2

Leah Sætre Tufte

Drangedal Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

4

Eirik Tørnes Vrålstad

Drangedal Skytterlag - J (M)

5

Torbjørn Tørnes Naas

Drangedal Skytterlag - R (M)

6

Knut Fredrik G Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

9

10

11

12

Martine Sve

Stranda Skyttarlag - J, Finkaliber (K)