Avlyst (NTE-stevnet)

Arrangør: Levanger og Frol Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Ola Valstad

Mære Skytterlag - 2 (M)

2

3

4

Bjarne By

Skaun Skytterlag - V65 (M)

5

Petter Elias Lynmo Schjødt

Levanger og Frol Skytterlag - R (M)

6

7

Håvard Valstad

Mære Skytterlag - 5 (M)

10:45
Skive
1

Theodor Enok Bakken Skramstad

Åmot Skytterlag - 5 (M)

2

Eline Lillegård

Hjelmen Skytterlag - 5 (K)

3

4

Even Gultvedt

Trondhjems Skytterlag - 5 (M)

5

6

Marte Bjerkaas Nisja

Sunndal Skytterlag - 5 (K)

7

Rune Lysgård Fagerheim

Smøla Skytterlag - 5, Links (M)

11:30
Skive
1

Gunhild Helstad

Øvre Rendal Skytterlag - 5 (K)

2

Runar Tobiassen

Bodø Østre Skytterlag - 5 (M)

3

4

Ingvill Tobiassen

Bodø Østre Skytterlag - 5 (K)

5

6

Svenn Harald Hovd

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - 5 (M)

7

Marius Feragen

Aasen Skytterlag - R, Links (M)

12:15
Skive
1

Bjørn Heggelund

Levanger og Frol Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

6

7

13:00
Skive
1

Knut Byberg

Rissa Skytterlag - V55 (M)

2

Jørund Oskar Ertsås

Mære Skytterlag - 5 (M)

3

4

Bjørnulf Røli

Øvre Ogndal Skytterlag - V55 (M)

5

6

Frank Bilstad

Øvre Ogndal Skytterlag - 5 (M)

7

Hermann Haug Aas

Forr Skytterlag - ER (M)

13:45
Skive
1

Paal Nordland

Nidaros Skytterlag - 2 (M)

2

Venke Sverkmo

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - V55 (K)

3

4

Anton Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - ER (M)

5

6

Aleksander Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - 4 (M)

7

Willy Sverkmo

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - V65 (M)

14:30
Skive
1

Roy Halseth

Malvik Skytterlag - 3 (M)

2

Robert Stornes

Nidaros Skytterlag - 5 (M)

3

4

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - J (M)

5

6

Stig Oddbjørn Aas

Mostadmark Skytterlag - V55 (M)

7

Erlend Aas

Mostadmark Skytterlag - 5 (M)

15:15
Skive
1

Alf Erik Gripp

Levanger og Frol Skytterlag - 2 (M)

2

Alexander Gjemble

Skogn Skytterlag - ER (M)

3

4

Adrian Stubrud Hammer

Levanger og Frol Skytterlag - J (M)

5

6

Roy Gjemble

Skogn Skytterlag - NV, Links (M)

7

Eldbjørg K. Borgan

Henning Skytterlag - 1 (K)

16:00
Skive
1

Hans Borgan

Henning Skytterlag - 2 (M)

2

Leiv Myklebust

Verdal Søndre Skytterlag - V73 (M)

3

4

Sverre Waage Selheim

Nidaros Skytterlag - 3 (M)

5

6

Vidar Austheim

Øvre Ogndal Skytterlag - 3 (M)

7

Kristian Svarva Austheim

Øvre Ogndal Skytterlag - R (M)

16:45
Skive
1

Gunnar G. Fornes

Hegra Skytterlag - V65 (M)

2

Stian Hestmo

Egge Skytterlag - J (M)

3

4

Bernt Røkke

Stordalen Skytterlag - V65 (M)

5

6

Sverre Matberg

Levanger og Frol Skytterlag - V73 (M)

7

Thea Victoria Brenne

Skogn Skytterlag - R (K)

17:30
Skive
1

2

Amalie Skjetnemark

Levanger og Frol Skytterlag - J (K)

3

4

Ingeborg Skjetnemark

Levanger og Frol Skytterlag - R (K)

5

Henrik Sivertsen

Levanger og Frol Skytterlag - R (M)

6

Anja Næssan

Levanger og Frol Skytterlag - J (K)

7

Jenny Lian

Levanger og Frol Skytterlag - R (K)

18:15
Skive
1

Knut Bakken

Stjørdal Skytterlag - V55 (M)

2

Inger Sætre

Stjørdal Skytterlag - V55 (K)

3

4

Espen Kjelaas

Mære Skytterlag - 4 (M)

5

6

Silje Kjelaas

Mære Skytterlag - 5 (K)

7

Emil Haugan

Mostadmark Skytterlag - V55 (M)

19:00
Skive
1

Lilly Nerenget

Skogn Skytterlag - 2 (K)

2

Sanna Bye Ystgaard

Mære Skytterlag - 5 (K)

3

4

Christoffer Hansen

Mære Skytterlag - NV (M)

5

6

Rolf Eldstad

Overhalla Skytterlag - 4 (M)

7

Åse Edny Sklett

Overhalla Skytterlag - 4 (K)