NTE-stevnet (Mære skytebane)

Arrangør: Verdal Søndre Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Sverre Matberg

Levanger og Frol Skytterlag - V73 (M)

2

Harald Saur

Egge Skytterlag - V73 (M)

3

4

Arnfinn Tangstad

Mosvik Skytterlag - V55 (M)

5

Bertil Aasheim

Øvre Ogndal Skytterlag - 4 (M)

6

7

Helge Elvebakk

Levanger og Frol Skytterlag - V65 (M)

8

Sanna Bye Ystgaard

Mære Skytterlag - 5 (K)

15:45
Skive
1

Lilly Nerenget

Skogn Skytterlag - 2 (K)

2

Christoffer Hansen

Mære Skytterlag - NV (M)

3

4

Harald Røstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

5

Hans Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

6

7

Norvall Ramdahl

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

8

Ole Grumdal

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

16:30
Skive
1

Snorre Sverkmo Julnes

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - R (M)

2

Morten Island

Malvik Skytterlag - V55 (M)

3

4

Harald Denstad

Stjørdal Skytterlag - V55 (M)

5

Adrian Stubrud Hammer

Levanger og Frol Skytterlag - J (M)

6

7

Sverre Kilen

Mosvik Skytterlag - V55 (M)

8

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

17:15
Skive
1

Jenny Lian

Levanger og Frol Skytterlag - R (K)

2

Anja Næssan

Levanger og Frol Skytterlag - J (K)

3

4

Amalie Skjetnemark

Levanger og Frol Skytterlag - J (K)

5

Ingeborg Skjetnemark

Levanger og Frol Skytterlag - R (K)

6

7

Othelie Lynum Gripp

Levanger og Frol Skytterlag - ER (K)

8

Henrik Sivertsen

Levanger og Frol Skytterlag - R (M)

18:00
Skive
1

Dag Ivar Borg

Malm Skytterlag - 4 (M)

2

3

4

Ingar Haug

Forr Skytterlag - R (M)

5

Torbjørn Haug

Forr Skytterlag - R (M)

6

7

Trond Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

8

Alf Erik Gripp

Levanger og Frol Skytterlag - 2 (M)

18:45
Skive
1

Nils Ingemund Stokke

Inderøy Skytterlag - V65 (M)

2

Hanna Haabeth

Aasen Skytterlag - 4 (K)

3

4

Tommy K. Brandtzæg

Mære Skytterlag - 5 (M)

5

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V73 (M)

6

7

Håvard Valstad

Mære Skytterlag - 5 (M)

8

Kristian Andersen

Øvre Ogndal Skytterlag - 5 (M)

19:30
Skive
1

Espen Kjelaas

Mære Skytterlag - 4 (M)

2

Silje Kjelaas

Mære Skytterlag - 5 (K)

3

4

Sverre Vestvik

Beitstad Skytterlag - 5 (M)

5

Knut Bakken

Stjørdal Skytterlag - V55 (M)

6

7

Kolbjørn Damås

Verdal Søndre Skytterlag - V65 (M)

8

Harald Skjelbred

Steinkjer Skytterlag - V73 (M)