1. Mai-stemna Jondal

Arrangør: Jondal Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

11:00
Skive
1

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - ER (M)

2

Marius Klette

Voss Skyttarlag - J (M)

3

Jan M. Ellingsen

Karmøy Skytterlag - V65 (M)

4

Ola Loneland

Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - V73 (M)

5

Olav Magne Nesse

Bremnes Skytterlag - V65 (M)

6

7

Samson Bakke

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

8

9

Paul Ingvald Haugen

Sævareidfjorden Skyttarlag - V73 (M)

10

Andreas Hansen

Kvinnherad Skyttarlag - J (M)

11:45
Skive
1

Tuva Lerfall Alvsåker

Jondal Skyttarlag - R, Links (K)

2

Torstein Lerfall Alvsåker

Jondal Skyttarlag - NU (M)

3

Terje G. Pleym Iversen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V65 (M)

4

5

Even Lund

Ullensvang Skyttarlag - V73 (M)

6

Einar Monsen

Etne Skytterlag - V73 (M)

7

Mathias Monsen

Etne Skytterlag - ER (M)

8

Bjørn Lidsheim

Ullensvang Skyttarlag - V65 (M)

9

10

Even Øyjord Rødne

Etne Skytterlag - J (M)

12:30
Skive
1

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

2

Morten Røssland

Husnes Skyttarlag - V73 (M)

3

Sofia Dale

Os Skyttarlag - J (K)

4

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

5

Svein Kå. Søyland

Gjesdal Skytterlag - V73 (M)

6

Eyvind Bjørsvik

Askøy Skytterlag - V73 (M)

7

Jorid Lussand

Fana Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

8

Solveig Solbakken

Herdla Skyttarlag - V73 (K)

9

Eirik Lussand

Fana Skyttarlag - J (M)

10

Arild Røyrvik

Husnes Skyttarlag - V65 (M)

13:15
Skive
1

Olav T Lekve

Granvin Skyttarlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

Tuva Kristine Steensen Våge

Vareld Skyttarlag - ER (K)

7

8

9

10

14:00
Skive
1

Karsten Totland

Fana Skyttarlag - V73 (M)

2

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag - V73 (M)

3

Odd Gorm-Hansen

Os Skyttarlag - V73 (M)

4

Einar Garvik

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

5

Reidar Dahle

Os Skyttarlag - V73 (M)

6

Oddvar Drange

Os Skyttarlag - V65 (M)

7

Ronja Løkkhaug Dalland

Opdal og Midtbygden Skytterlag - R (K)

8

Steinar Carlson

Fana Skyttarlag - V73 (M)

9

Arnold Haugen

Fana Skyttarlag - V73 (M)

10

14:45
Skive
1

Magne Nordvik

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

2

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

3

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

4

Vilhelm Haugen

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

5

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

6

Einar Vorland

Bømlo Skytterlag - V73 (M)

7

Arvid Steinsland

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

8

Malvin Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (M)

9

Kirsten Vorland

Bømlo Skytterlag - V65 (K)

10

Gunnbjørg Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (K)

15:30
Skive
1

Narve Fulsaas

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

2

3

Sverre Krutnes

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

4

Selma Haugen Lemme

Tysse Skyttarlag - R (K)

5

Lars Ketil Færevåg

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

6

Tor Østvik Petersen

Tysse Skyttarlag - ER (M)

7

Toralf Tøsse

Aurland Skyttarlag - V73 (M)

8

Gerhard Skogøy

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

9

Tor Hellot Brynjelsen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V65, Links (M)

10

Nils Lothe

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

16:15
Skive
1

Sander Eide Aase

Hardanger Skyttarlag - EJ (M)

2

3

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

4

5

6

7

Vegard Eide Aase

Hardanger Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

8

Amalie Eide Aase

Hardanger Skyttarlag - ER, Finkaliber (K)

9

10

Kirsten Birkeland

Strandvik Skyttarlag - NV, Finkaliber (K)