Stranda Miniatyr

Arrangør: Stranda Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - J (K)

2

Kaja Elise Hyllestad

Degernes Skytterlag - J (K)

3

Niklas Mareno Hyllestad

Degernes Skytterlag - ER (M)

4

Syver Lunde

Degernes Skytterlag - R (M)

5

Adrian Gjerstad

Degernes Skytterlag - R, Links (M)

6

Madelen Næristorp

Degernes Skytterlag - 2 (K)

7

Anna-Cecilie Lunde

Degernes Skytterlag - 3 (K)

8

Vanja Eirin Ramstad

Degernes Skytterlag - 4 (K)

9

Bjørn Viggo Løken

Degernes Skytterlag - NV (M)

10

Silje Malene Fredriksen

Degernes Skytterlag - R (K)

11

12

Rolf Gjelstenli

Rekdal Skytterlag - V73 (M)

13

14

Anton Jon Aarskog

Sundnes Skyttarlag - V65 (M)

15

Per Jarle Nerhus

Vestnes Skytterlag - V65 (M)

16

Kjetil Kjersheim

Vestnes Skytterlag - V65 (M)

17

Øystein Solbakken

Vestnes Skytterlag - V65 (M)

18

Wictor Kolås

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - V65 (M)

19

Per Ulvestad

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - V65 (M)

20

Knut Riise

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - V73 (M)

09:15
Skive
1

Ola Krogstad

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

2

Melina Sophie Weise

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - NV (K)

3

Ask Aarsæther

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - EJ (M)

4

Viljar Riksheim

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - EJ (M)

5

Lina Riksheim

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - J (K)

6

Ola Øvsteng Ryslett

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - J (M)

7

Ane-Marie Gjersdal

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - NV (K)

8

Rebekka Follestad

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - NU, Links (K)

9

Asbjørn Myklebust

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - 5 (M)

10

Elisabeth Steinfeld Leganger

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - 5 (K)

11

Anita Lystad

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - 5 (K)

12

Trond Petter Lystad

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - 5 (M)

13

Julianne Skallerud Brekke

Råde Skytterlag - J (K)

14

Alf-Henrik Håker

Tresfjord Skytterlag - V65 (M)

15

Nils Bjørdal

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - V73, Links (M)

16

Oddgeir Stokkevåg

Stadlandet Skyttarlag - 3 (M)

17

Rolf Hatlelid

Stadlandet Skyttarlag - V65, Links (M)

18

Magne Skårbø

Stadlandet Skyttarlag - V65 (M)

19

Terje Lundebrekke

Stadlandet Skyttarlag - 4 (M)

20

Ben Magne Stokland

Stadlandet Skyttarlag - 5 (M)

09:30
Skive
1

Ottar Hauge

Ørskog Skyttarlag - V73 (M)

2

Ludvik André Sagstad Tolaas

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - 5 (M)

3

Håkon Gammelsæter Tolaas

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - 4 (M)

4

Frank Roger Berg

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - 2 (M)

5

Reidar Ahdell

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - V73 (M)

6

Peder Amundsgård

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - V73 (M)

7

Jenny Talset

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - NU (K)

8

John Anders Brokstad

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - NU (M)

9

Aleksander Misfjord Braathen

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - ER (M)

10

Erik Halle Dalskau

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - ER (M)

11

Beate Hjellen

Aalesund Skyttarlag - 4 (K)

12

Ronny Vedå

Aalesund Skyttarlag - 4 (M)

13

Tom Olav Moldskred

Aalesund Skyttarlag - 4 (M)

14

Reidulf Hjellen

Aalesund Skyttarlag - V73 (M)

15

Camilla Hjelme

Aalesund Skyttarlag - 2 (K)

16

Inge R. Fivelstad

Aalesund Skyttarlag - 3 (M)

17

Bjørn Rotevatn

Aalesund Skyttarlag - NV (M)

18

Harald Reiten

Aalesund Skyttarlag - V73 (M)

19

Randi Spjelkavik

Aalesund Skyttarlag - NV (K)

20

Roy Magne Andreassen

Aalesund Skyttarlag - NV (M)

09:45
Skive
1

Vegard Åkernes Sæter

Aalesund Skyttarlag - NU (M)

2

Håkon Bekvik

Aalesund Skyttarlag - NU (M)

3

David Nogva Rotevatn

Aalesund Skyttarlag - NU (M)

4

Jonas Torgersen Andreassen

Aalesund Skyttarlag - NU (M)

5

Ola Vangen

Sunnylven Skyttarlag - 4 (M)

6

Kjell Oddvar Frøysa

Sunnylven Skyttarlag - 5, Links (M)

7

Ivar Fivelstad

Sunnylven Skyttarlag - 5 (M)

8

Are Grov Hestetun

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 5 (M)

9

Trine Ramsvik Stette

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 5 (K)

10

Bertine Sørli

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 2 (K)

11

Axel Hylland

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - NU (M)

12

Lars Slyngstad

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - V65 (M)

13

Chaney W. Sætre

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 4, Links (M)

14

Lennart Tennfjord

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 5 (M)

15

Kåre Henriksen

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - V55 (M)

16

Lillian Bjørkedal Lilleindset

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 4 (K)

17

Andreas Valde

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - J (M)

18

Christian Holstad Lilleng

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 5 (M)

19

Teodor Klokset Lilleng

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - R (M)

20

Siv Hege Saltnes Klokset

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - 4 (K)

10:00
Skive
1

Kristian Myskja

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - 1 (M)

2

Rikard Reiten

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - 2 (M)

3

Roger Hurlen

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - NV (M)

4

Jane Hansen Hildrestrand

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - NV (K)

5

Gert Are Hildrestrand

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - KIK (M)

6

Jonatan Klokset Lilleng

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - R, Links (M)

7

Theodor Erlandsen Yksnøy

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - NU (M)

8

Kristian Frøysadal Hauge

Sunnylven Skyttarlag - 4 (M)

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

10:15
Skive
1

Benjamin Juul Skaar Pedersen

Langevåg Skyttarlag - NU (M)

2

Oddmund Nilsen

Langevåg Skyttarlag - V73 (M)

3

Sunniva B Åsebø

Langevåg Skyttarlag - NV (K)

4

Olve Gjerde

Langevåg Skyttarlag - ER (M)

5

Kay Johnny Gjerde

Langevåg Skyttarlag - 4 (M)

6

Monica Sæterøy Høybakk

Langevåg Skyttarlag - 5 (K)

7

Torbjørn Høybakk

Langevåg Skyttarlag - 4 (M)

8

Nora Sæterøy Høybakk

Langevåg Skyttarlag - J, Links (K)

9

Johannes Brungot Dybvik

Langevåg Skyttarlag - EJ (M)

10

Eirik Svendsen

Langevåg Skyttarlag - 3 (M)

11

Ivar Skaar Pedersen

Langevåg Skyttarlag - 5, Links (M)

12

Rune Kristoffersen

Langevåg Skyttarlag - 5 (M)

13

Elise Erstad

Langevåg Skyttarlag - J (K)

14

Ola Kåre Dybvik

Langevåg Skyttarlag - 4 (M)

15

Margrethe Rovde

Langevåg Skyttarlag - ER (K)

16

Elias Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J, Links (M)

17

18

19

20

10:30
Skive
1

Roger Vangen

Stranda Skyttarlag - 2 (M)

2

Marie Vangen

Stranda Skyttarlag - 4 (K)

3

Hanne Vangen

Stranda Skyttarlag - 4 (K)

4

Frank Sve

Stranda Skyttarlag - 5 (M)

5

Lars Nærheim Knivsflå

Stranda Skyttarlag - NU (M)

6

Martin Riise

Stranda Skyttarlag - NU (M)

7

Didrik Helstad

Stranda Skyttarlag - NU (M)

8

Linnea Grønningseter

Stranda Skyttarlag - J (K)

9

Leo Hellevik

Stranda Skyttarlag - NU (M)

10

Amalie Hellevik

Stranda Skyttarlag - NU (K)

11

John Bernad Bevre

Stranda Skyttarlag - NU (M)

12

Paul Teodor Bevre

Stranda Skyttarlag - NU (M)

13

Luca Langdal

Stranda Skyttarlag - NU (M)

14

15

16

17

18

19

20

10:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

11:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

11:15
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20