Oktoberstevnet 15m F&D

Arrangør: Frogn og Drøbak Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

2

Knut Bingen

Trøgstad Skytterlag - V73 (M)

3

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

4

Hans Heer

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

5

6

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

7

Jan Erik Hystad

Skjeberg Skytterlag - V55 (M)

8

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

9

10

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

17:45
Skive
1

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - R, Links (M)

2

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

3

4

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

5

6

Thomas Fosser

Trøgstad Skytterlag - 3 (M)

7

8

Runar Holter-Belgen

Moss og Våler Skytterlag - 2 (M)

9

Silje Jeanett Holter

Moss og Våler Skytterlag - 5 (K)

10

Thore Hynne

Kråkstad Skytterlag - V55 (M)

18:30
Skive
1

Tore Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - 2 (M)

2

Christoffer Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - EJ (M)

3

4

Svend Karlsen

Askim Skytterlag - 5 (M)

5

Heidi Pedersen

Frogn og Drøbak Skytterlag - 3 (K)

6

7

8

Edvin Karlsen

Askim Skytterlag - 4 (M)

9

Håkon Martiniussen Sylliaas

Askim Skytterlag - 4 (M)

10

Astrid Berglund

Askim Skytterlag - V55 (K)

19:15
Skive
1

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

2

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Heidi Berglund

Asker Skytterlag - 2 (K)

4

5

Kristine Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

6

Torkild Kvarme

Aas Skytterlag - R (M)

7

8

Otto Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - V55 (M)

9

Anders Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

10

Ole Kristian Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

20:00
Skive
1

Egil Antonsen

Ski Skytterlag - 2 (M)

2

Ingrid Jensløkken

Blaker Skytterlag - 5 (K)

3

4

Trygve Sørbø Kvarme

Aas Skytterlag - 2 (M)

5

Annie Samuelsen

Oslo Østre Skytterlag - 3 (K)

6

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - ER (M)

7

8

Odd Petter Nythe

Frogn og Drøbak Skytterlag - V55 (M)

9

Mathea Brænd

Spydeberg Skytterlag - 2 (K)

10

Knut Inge Brænd

Spydeberg Skytterlag - 3, Links (M)