Åpent stevne II

Arrangør: Alta Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

13:00
Skive
1

2

3

Paul Ronny Gschib

Alta Skytterlag - NV (M)

4

Eskil Nielsen Gschib

Alta Skytterlag - NU (M)

5

Joar Nielsen Gschib

Alta Skytterlag - NU (M)

6

Ailin Z. Olsen

Hammerfest Skytterlag - ER, Links (K)

13:30
Skive
1

Are Bernt Meedby

Alta Skytterlag - V65 (M)

2

Lars Daniel Isaksen

Alta Skytterlag - V55 (M)

3

Tom Vidar Moen Olsen

Hammerfest Skytterlag - 2 (M)

4

Malvin Berg

Hammerfest Skytterlag - ER (M)

5

Rune Berg

Hammerfest Skytterlag - 2 (M)

6

Johanne Skansen

Alta Skytterlag - NU (K)

14:00
Skive
1

Tor Harry Mikkelsen

Alta Skytterlag - 5 (M)

2

Anita Tormodset

Hammerfest Skytterlag - 5 (K)

3

4

Leif Olaf Simensen

Alta Skytterlag - V65 (M)

5

Tom - Christian J. Bjørklund

Hammerfest Skytterlag - R (M)

6

Egil Olli

Karasjok Skytterlag - V65 (M)

14:30
Skive
1

Iver Johannes Guttorm

Alta Skytterlag - R (M)

2

3

4

Adrian Abrahamsen

Hammerfest Skytterlag - EJ (M)

5

6

15:00
Skive
1

Are Jenssen

Hammerfest Skytterlag - V55 (M)

2

Leif - Ronny J. Bjørklund

Hammerfest Skytterlag - 2 (M)

3

Ragnhild Maurstad

Karasjok Skytterlag - 4 (K)

4

Beate Marie Paulsen

Hammerfest Skytterlag - 3 (K)

5

Svein Ivar Paulsen

Hammerfest Skytterlag - 2 (M)

6

Nils Andreas Olli Eira

Karasjok Skytterlag - 4 (M)

15:30
Skive
1

Svein Hugo Wahl

Alta Skytterlag - 2 (M)

2

Charles Andreas Wahl

Alta Skytterlag - EJ (M)

3

Benedicte Guttorm

Karasjok Skytterlag - 5 (K)

4

Kjetil Tande

Alta Skytterlag - JEG (M)

5

Birgitte Tande

Alta Skytterlag - NU (K)

6

Knut Olav Thomassen

Alta Skytterlag - V55, Links (M)

16:00
Skive
1

Kurt Maurstad

Karasjok Skytterlag - 2 (M)

2

Johannes Tangen

Alta Skytterlag - NU (M)

3

Terje Andrè Tangen

Alta Skytterlag - NV (M)

4

Johannes Nilsen

Alta Skytterlag - NU (M)

5

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

6

Arnulf Losvar

Alta Skytterlag - 5, Links (M)

16:30
Skive
1

Conny J. Karlsen

Alta Skytterlag - 5 (K)

2

Svein Tore Kristoffersen

Hammerfest Skytterlag - 4 (M)

3

Jan Otto Kaino

Kvænangen Skytterlag - 2 (M)

4

Heljar Nilsen

Alta Skytterlag - NV (M)

5

Paul Inge Turi

Karasjok Skytterlag - V55 (M)

6

Christoffer Larsen Kristoffersen

Hammerfest Skytterlag - ER (M)

17:00
Skive
1

Thea Eide Olsen

Alta Skytterlag - NU (K)

2

Eirin Adriane Maurstad

Alta Skytterlag - 2 (K)

3

Torstein Maurstad

Alta Skytterlag - 5 (M)

4

Wenche Nordsletta

Karasjok Skytterlag - 4 (K)

5

Vidar Isaksen

Alta Skytterlag - 4 (M)

6

Hedda Eide Olsen

Alta Skytterlag - ER, Links (K)

17:30
Skive
1

Patrik Mikalsen Edvardsen

Alta Skytterlag - NU (M)

2

Gunnar Kjellmo

Tana Skytterlag - V55 (M)

3

Vegard Haugan

Alta Skytterlag - 5 (M)

4

Birgitte Opgård

Alta Skytterlag - J (K)

5

Karl Gustav Grinvalds

Alta Skytterlag - V65 (M)

6

18:00
Skive
1

Johannes Nystad

Alta Skytterlag - J (M)

2

Kevin Nystad

Alta Skytterlag - 2 (M)

3

Vidar Olsen

Alta Skytterlag - 2 (M)

4

Anders Johansen

Alta Skytterlag - NU (M)

5

Frank Johansen

Alta Skytterlag - NV (M)

6

Anna Lobacheva

Alta Skytterlag - NU (K)