Landsdelskretsstevne felt for Viken 1 2019

Arrangør: Sem Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (K)

2

Theodor Gjerden

Styrvoll Skytterlag - R (M)

3

Annemarte Steinsholt

Styrvoll Skytterlag - R (K)

4

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (M)

5

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (K)

6

Ole Henrik Skaug

Styrvoll Skytterlag - J (M)

7

Inge Martin Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (M)

8

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R (M)

09:15
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

09:30
Skive
1

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

6

7

8

Sverre Fevang

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

09:45
Skive
1

2

Henrik Fatland Nilsen

Sande Skytterlag - ER (M)

3

4

5

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

6

7

Niri August Kvalstad

Flesberg Skytterlag - R (M)

8

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R (K)

10:00
Skive
1

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

2

3

Herman Finstad Molland

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

4

Emil Risvoll Kvernes

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

5

Gro Evant

Riflen/Skoger Skytterlag - NV (K)

6

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - R (M)

7

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - ER (M)

8

10:15
Skive
1

2

Jonas Waggestad

Slagen Skytterlag - J (M)

3

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - J (M)

4

5

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

6

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

7

8

10:30
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

2

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

3

Ståle Mørch Halvorsen

Søndre Modum Skytterlag - ER (M)

4

Kristoffer Haviken

Søndre Modum Skytterlag - ER (M)

5

Håvard Lyngås

Søndre Modum Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

Jøran Bjørge

Sigdal Skytterlag - J (M)

10:45
Skive
1

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

2

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

3

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

5

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

6

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

7

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - J (K)

8

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R (K)

11:00
Skive
1

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

2

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - ER (K)

3

4

Stein R Tjernseth

Ådal Skytterlag - V65 (M)

5

Sverre Eriksen

Ådal Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

11:15
Skive
1

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

2

Mikkel Brusletto

Geilo Skytterlag (nedlagt 01.01.2020) - ER (M)

3

Vegard Auve

Geilo Skytterlag (nedlagt 01.01.2020) - J (M)

4

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

5

Mathea Lilleengen

Sem Skytterlag - ER (K)

6

Anders Warlo Totland

Nes og Bromma Skytterlag - J (M)

7

Andrine Fjeld Løberg

Andebu Skytterlag - J (K)

8

Ellen Rebecka Grorud

Sem Skytterlag - ER (K)