FC Kristiansand og omegn

Arrangør: Kristiansand og Omegn Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)

2

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

3

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

4

Tor Robert Johansen

Bodø Østre Skytterlag - V73 (M)

5

Steinar Aufles

Mosjøen Skytterlag - V65 (M)

6

Gunstein Haugaa

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

7

Roar Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (M)

8

Kristin Husum

Leikanger Skyttarlag - ER (K)

9

Severin Håbesland Holm

Birkenes Skytterlag - ER (M)

10

Kristin Haldorsen

Sulitjelma Skytterlag - NV (K)

11

Petter jr Bakøy Sunde

Rissa Skytterlag - R (M)

12

Ulrik Johan Jakobsen

Trondenes Skytterlag - EJ (M)

13

Trygve J. Grøsland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

14

Morten Nysted

Stavanger Skytterlag - J (M)

15

Hanne Trøen

Rissa Skytterlag - R (K)

16

Sondre Trøen

Rissa Skytterlag - R (M)

17

Ingrid Husum

Leikanger Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

18

Sander Langsæter

Rissa Skytterlag - ER (M)

19

Theodor Sunde

Rissa Skytterlag - R, Links (M)

20

Henning Stien Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Links (M)

18:40
Skive
1

Mats Dyrendahl

Rissa Skytterlag - J (M)

2

Ørjan Dyrendahl

Rissa Skytterlag - ER (M)

3

Erik Bauge

Rissa Skytterlag - J (M)

4

Julie Kornbrekke Tvinnereim

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (K)

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

19:20
Skive
1

Arnfinn Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Maren Solli

Søgne Skytterlag - J (K)

17

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

18

Ole Oskar Ormestad

Søgne Skytterlag - J (M)

19

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - ER (K)

20

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - ER, Links (M)

20:00
Skive
1

2

3

Thomas Munch-Olsen

Vegårshei Skytterlag - J (M)

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

20

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Links, Finkaliber (K)

20:40
Skive
1

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - J (M)

5

6

7

8

9

10

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

11

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

12

13

14

15

16

17

18

19

20