Trippelstevne 15m Hedmark

Arrangør: Tangen Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:55
Skive
1

2

3

Roar Faldbakken Hagen

Stange og Romedal Skytterlag - NV (M)

4

5

Dennis Hagen

Stange og Romedal Skytterlag - EJ (M)

6

7

Martin Ottershagen

Løiten Skytterlag - V73 (M)

09:30
Skive
1

Kristian Leret Haugan

Blaker Skytterlag - R (M)

2

3

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - R (M)

4

5

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R (K)

6

7

Rune Botten

Løiten Skytterlag - 3 (M)

10:05
Skive
1

Karsten Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NU (M)

2

3

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R (M)

4

5

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV (K)

6

7

Tore Johansen

Oslo Østre Skytterlag - 4 (M)

10:40
Skive
1

2

3

Tor Bjørnødegård

Etnedal Skyttarlag - V55 (M)

4

5

Tommy Bjørke

Etnedal Skyttarlag - V55, Links (M)

6

7

Kurt Eirik Bekkevold

Sørum Skytterlag - 5 (M)

11:15
Skive
1

Magnar Konningrud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

2

3

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

4

5

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

6

7

Aage Nordhagen

Brumunddal og Nes Skytterlag - V73 (M)

11:50
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

2

3

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

4

5

Einar Myki

Løiten Skytterlag - V55 (M)

6

7

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

12:25
Skive
1

Roger Ottosen

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

2

3

Sigurd Opsahl Gjermshus

Grue Skytterlag - 5 (M)

4

5

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

6

7

John Arild Knapp

Vestre Toten Skytterlag - 5 (M)

13:00
Skive
1

Marius Granberg

Fet Skytterlag - EJ (M)

2

3

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - EJ (M)

4

5

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

6

7

Alan Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - NU (M)

13:35
Skive
1

Knut Bråthen

Kongsberg Skytterlag - V55 (M)

2

3

4

5

Siw Enodd Rønning

Tynset Skytterlag - 1 (K)

6

7

Geir Håkon Nystuen

Tynset Skytterlag - V55 (M)

14:10
Skive
1

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

2

3

Anders Foss Hidemstrædet

Blaker Skytterlag - 5 (M)

4

5

Frank Willy Lie Bråten

Trysil Skytterlag - 5 (M)

6

7

14:45
Skive
1

2

3

4

5

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

6

7

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - ER (M)

15:20
Skive
1

Roar Frislie

Stange og Romedal Skytterlag - 1 (M)

2

3

Adrian Nyhus Frislie

Stange og Romedal Skytterlag - R (M)

4

5

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

6

7

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

15:55
Skive
1

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

2

3

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

4

5

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

6

7

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

16:30
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - 5 (K)

2

3

Øyvind Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - 3 (M)

4

5

6

7

Stian Solhaug

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

17:05
Skive
1

Markus Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

2

3

Teo André Olsen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

4

5

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

6

7

Sindre Nordvik

Løiten Skytterlag - 5, Links (M)

17:40
Skive
1

2

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - ER (M)

3

4

Emil Ødegården

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

5

6

7