Trippelstevne 15m Hedmark

Arrangør: Løiten Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:55
Skive
1

Anne Beate Engebretsen

Øvre Rendal Skytterlag - 4 (K)

2

3

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

4

5

Frank Willy Lie Bråten

Trysil Skytterlag - 5 (M)

6

7

Ole Brukstuen

Lismarken Skytterlag - 4, Links (M)

09:30
Skive
1

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

2

3

Anders Foss Hidemstrædet

Blaker Skytterlag - 5 (M)

4

5

Jarle Bråten

Trysil Skytterlag - ER (M)

6

7

Frode Lund

Blaker Skytterlag - 5 (M)

10:05
Skive
1

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - EJ, Links (M)

2

3

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - EJ (M)

4

5

Geir Johannes Mellembakken

Sørskogbygda Skytterlag - NU (M)

6

7

Marius Granberg

Fet Skytterlag - EJ (M)

10:40
Skive
1

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

2

3

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

4

5

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

6

7

Sigurd Opsahl Gjermshus

Grue Skytterlag - 5 (M)

11:15
Skive
1

Knut Bråthen

Kongsberg Skytterlag - V55 (M)

2

3

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - 5 (K)

4

5

Sidsel Storihle

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (K)

6

7

Svein Arne Linnerud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

11:50
Skive
1

Tore Johansen

Oslo Østre Skytterlag - 4 (M)

2

3

Åge Steinslett

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

4

5

Roar Frislie

Stange og Romedal Skytterlag - 1 (M)

6

7

Adrian Nyhus Frislie

Stange og Romedal Skytterlag - R (M)

12:25
Skive
1

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

2

3

Stein Surén

Sørskogbygda Skytterlag - 2 (M)

4

5

Andre Sletli

Tangen Skytterlag - J (M)

6

7

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

13:00
Skive
1

Stine Sletli

Tangen Skytterlag - 3 (K)

2

3

Eline Aasen Tråseth

Lismarken Skytterlag - 5 (K)

4

5

Magnar Konningrud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

6

7

Kurt Eirik Bekkevold

Sørum Skytterlag - 5 (M)

13:35
Skive
1

Bjørn Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - V55 (M)

2

3

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - 5 (M)

4

5

Loke Vinjar Myrset Vestli

Nordskogbygda Skytterlag - R (M)

6

7

Eli Beate Myrset Vestli

Nordskogbygda Skytterlag - 4 (K)

14:10
Skive
1

Roger Ottosen

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

2

3

Anders Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

4

5

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

6

7

John Arild Knapp

Vestre Toten Skytterlag - 5 (M)

14:45
Skive
1

Kristian Leret Haugan

Blaker Skytterlag - R (M)

2

3

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - R (M)

4

5

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R (K)

6

7

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - J (M)

15:20
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

2

3

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

4

5

Tor Bjørnødegård

Etnedal Skyttarlag - V55 (M)

6

7

Tommy Bjørke

Etnedal Skyttarlag - V55, Links (M)

15:55
Skive
1

Magne Almås

Elverum Skytterlag - 4 (M)

2

3

Heine Østlie

Tangen Skytterlag - ER (M)

4

5

6

7

16:30
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - 5 (K)

2

3

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

4

5

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

6

7

Karl Rudolf Friedrich

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - 5, Links (M)

17:05
Skive
1

Linus S. Bratvoldengen

Stange og Romedal Skytterlag - R (M)

2

3

Anton S Bratvoldengen

Stange og Romedal Skytterlag - ER (M)

4

5

Arild Bratvoldsengen

Stange og Romedal Skytterlag - V73 (M)

6

7

17:40
Skive
1

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - ER (M)

2

3

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

4

5

Geir Håkon Nystuen

Tynset Skytterlag - V55 (M)

6

7

Siw Enodd Rønning

Tynset Skytterlag - 1 (K)