Trippelstevne 15m Hedmark

Arrangør: Stange og Romedal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:55
Skive
1

Ole Magnus Bakken

Løiten Skytterlag - 5 (M)

2

3

Eline Aasen Tråseth

Lismarken Skytterlag - 5 (K)

4

5

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - 5 (K)

6

7

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - EJ, Links (M)

8

9

Heine Østlie

Tangen Skytterlag - ER (M)

09:30
Skive
1

Knut Bråthen

Kongsberg Skytterlag - V55 (M)

2

3

Stine Sletli

Tangen Skytterlag - 3 (K)

4

5

Åge Steinslett

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

6

7

Aina Tangen

Stange og Romedal Skytterlag - 4 (K)

8

9

Magnar Konningrud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

10:05
Skive
1

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

2

3

Sven Tore Tråseth

Lismarken Skytterlag - V55 (M)

4

5

Finn Ragnar Berg

Sørskogbygda Skytterlag - V73 (M)

6

7

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

8

9

Andre Sletli

Tangen Skytterlag - J (M)

10:40
Skive
1

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

2

3

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

4

5

Ole Brukstuen

Lismarken Skytterlag - 4, Links (M)

6

7

John Arild Knapp

Vestre Toten Skytterlag - 5 (M)

8

9

Roger Ottosen

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

11:15
Skive
1

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

2

3

Anders Foss Hidemstrædet

Blaker Skytterlag - 5 (M)

4

5

Jarle Bråten

Trysil Skytterlag - ER (M)

6

7

Frode Lund

Blaker Skytterlag - 5 (M)

8

9

Frank Willy Lie Bråten

Trysil Skytterlag - 5 (M)

11:50
Skive
1

Anne Beate Engebretsen

Øvre Rendal Skytterlag - 4 (K)

2

3

Per Svenstad

Fagernes Skytterlag - V73 (M)

4

5

Gunnhild Svenstad

Fagernes Skytterlag - V65 (K)

6

7

8

9

Kristian Leret Haugan

Blaker Skytterlag - R (M)

12:25
Skive
1

Karsten Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NU (M)

2

3

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV (K)

4

5

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R (M)

6

7

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R (K)

8

9

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - R (M)

13:00
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - 5 (K)

2

3

Tor Bjørnødegård

Etnedal Skyttarlag - V55 (M)

4

5

Tommy Bjørke

Etnedal Skyttarlag - V55, Links (M)

6

7

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - J (M)

8

9

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

13:35
Skive
1

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

2

3

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

4

5

Tore Johansen

Oslo Østre Skytterlag - 4 (M)

6

7

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

8

9

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

14:10
Skive
1

2

3

Sindre Nordvik

Løiten Skytterlag - 5, Links (M)

4

5

Einar Myki

Løiten Skytterlag - V55 (M)

6

7

Aage Nordhagen

Brumunddal og Nes Skytterlag - V73 (M)

8

9

14:45
Skive
1

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

2

3

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

4

5

Sigurd Opsahl Gjermshus

Grue Skytterlag - 5 (M)

6

7

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

8

9

Karl Rudolf Friedrich

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - 5, Links (M)

15:20
Skive
1

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - EJ (M)

2

3

Marius Granberg

Fet Skytterlag - EJ (M)

4

5

Geir Håkon Nystuen

Tynset Skytterlag - V55 (M)

6

7

Siw Enodd Rønning

Tynset Skytterlag - 1 (K)

8

9

Kurt Eirik Bekkevold

Sørum Skytterlag - 5 (M)

15:55
Skive
1

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - ER (M)

2

3

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

4

5

Daniel Martinsen

Nes/Hovind Skytterlag - 3 (M)

6

7

Odin Arnesen

Nes/Hovind Skytterlag - 5 (M)

8

9

Anita Arnesen

Nes/Hovind Skytterlag - NV (K)

16:30
Skive
1

2

3

Anders Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

4

5

Linn Hege Bakken

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

6

7

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

8

9

17:05
Skive
1

Pål Kristian Kværneng

Løiten Skytterlag - 5 (M)

2

3

4

5

Markus Lauritzen

Sørskogbygda Skytterlag - J (M)

6

7

8

9

Martin Ottershagen

Løiten Skytterlag - V73 (M)