Hålkestevnet 2020 Åsheim

Arrangør: Åsheim Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Emira Pålhaugen

Østre Gausdal Skytterlag - NU (K)

2

3

Erik S Lund

Østre Gausdal Skytterlag - 2 (M)

4

5

Oskar Rokvamslien

Østre Gausdal Skytterlag - NU (M)

6

7

Vemund Garstad Skansen

Østre Gausdal Skytterlag - NU (M)

8

9

May Britt Nordli

Ringerike Skytterlag - V65 (K)

10

10:45
Skive
1

Berit Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (K)

2

3

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

4

5

Øystein Rønningen

Østre Gausdal Skytterlag - 4 (M)

6

7

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

8

9

Stig Endeberg

Sigdal Skytterlag - 3 (M)

10

11:30
Skive
1

Bjørner Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

2

3

4

5

Anders Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

6

7

Linn Hege Bakken

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

8

9

Henning Piskerud Endeberg

Sigdal Skytterlag - 4 (M)

10

12:15
Skive
1

Ida Marie Matheson

Nordstrand Skytterlag - 4 (K)

2

3

Dag Sørum

Søndre Land Skytterlag - 2 (M)

4

5

Jan Olav Sagbakken

Søndre Land Skytterlag - V55 (M)

6

7

Knut Steinar Bråten

Søndre Land Skytterlag - V65 (M)

8

9

Rasmus Lillekvelland

Nordstrand Skytterlag - 5 (M)

10

13:00
Skive
1

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - ER (M)

2

3

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - 4 (M)

4

5

Oskar Skaugen

Åsheim Skytterlag - ER (M)

6

7

8

9

Sindre Nordvik

Løiten Skytterlag - 5, Links (M)

10

13:45
Skive
1

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV (K)

2

3

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R (M)

4

5

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - ER (M)

6

7

Emil Ødegården

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

8

9

Kurt Eirik Bekkevold

Sørum Skytterlag - 5 (M)

10

14:30
Skive
1

Stian Solhaug

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

2

3

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

4

5

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

6

7

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

8

9

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

10

15:15
Skive
1

Øyvind Bratli

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

2

3

Markus Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

4

5

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

6

7

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

8

9

Magnus Solhaug

Viken (opland) Skytterlag - NU, Links (M)

10