Hålkestevnet 2020 Lismarken

Arrangør: Lismarken Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

Magnar Konningrud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

3

4

5

6

Sidsel Storihle

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (K)

7

8

Svein Arne Linnerud

Brumunddal og Nes Skytterlag - V65 (M)

09:35
Skive
1

2

Dag Sørum

Søndre Land Skytterlag - 2 (M)

3

4

Jan Olav Sagbakken

Søndre Land Skytterlag - V55 (M)

5

6

Knut Steinar Bråten

Søndre Land Skytterlag - V65 (M)

7

8

10:10
Skive
1

2

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

3

4

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

5

6

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

7

8

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

10:45
Skive
1

2

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

3

4

Markus Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

5

6

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

7

8

Magnus Solhaug

Viken (opland) Skytterlag - NU, Links (M)

11:20
Skive
1

2

Stian Solhaug

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

3

4

Øyvind Bratli

Viken (opland) Skytterlag - 5 (M)

5

6

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R (M)

7

8

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV (K)

11:55
Skive
1

2

Emira Pålhaugen

Østre Gausdal Skytterlag - NU (K)

3

4

Oskar Rokvamslien

Østre Gausdal Skytterlag - NU (M)

5

6

Vemund Garstad Skansen

Østre Gausdal Skytterlag - NU (M)

7

8

Erik S Lund

Østre Gausdal Skytterlag - 2 (M)

13:00
Skive
1

2

Berit Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (K)

3

4

Øystein Rønningen

Østre Gausdal Skytterlag - 4 (M)

5

6

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

7

8

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

13:35
Skive
1

2

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

3

4

Linn Hege Bakken

Ringebu og Fåvang Skytterlag - 5 (K)

5

6

Bjørner Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

7

8

Anders Kolrud

Østre Gausdal Skytterlag - 5 (M)

14:10
Skive
1

2

Martin Ottershagen

Løiten Skytterlag - V73 (M)

3

4

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - EJ (M)

5

6

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V73 (M)

7

8

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V73, Links (M)

14:45
Skive
1

2

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - 4 (M)

3

4

Ole Anders Sjøli

Løiten Skytterlag - J (M)

5

6

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

7

8

Bjørn Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - V55 (M)

15:20
Skive
1

2

Sindre Nordvik

Løiten Skytterlag - 5, Links (M)

3

4

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - 5 (M)

5

6

Ida Marie Matheson

Nordstrand Skytterlag - 4 (K)

7

8

Rasmus Lillekvelland

Nordstrand Skytterlag - 5 (M)

15:55
Skive
1

2

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - J (M)

3

4

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - ER (M)

5

6

Einar Myki

Løiten Skytterlag - V55 (M)

7

8

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)