Samlagsstevne

Arrangør: Kristiansand og Omegn Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

Knut Fredrik G Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

4

Anne Maren G. Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

5

6

Sara Josefine Dypedal

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

8

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - EJ (M)

9

10

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

11

12

Ole Johan Grødum

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

13

14

Ole Oskar Ormestad

Søgne Skytterlag - EJ (M)

15

16

Daniel Olsen

Søgne Skytterlag - ER (M)

17

18

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - J, Links (M)

19

20

Tor Ivan Torsvik

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (M)

09:40
Skive
1

2

Ivar Omdal

Vennesla Skytterlag - V73 (M)

3

4

Magnus Selland Skaiå

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

6

Kristian Netland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (M)

7

8

Markus Gavlen

Vennesla Skytterlag - NU (M)

9

10

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

11

12

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - ER (M)

13

14

15

16

John Oddvar Ryen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

17

18

Olav Elias Lauvsland

Evje og Hornnes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

19

20

Asbjørn Ågedal

Evje og Hornnes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10:20
Skive
1

2

Tore Kristian Lunden

Vennesla Skytterlag - V73 (M)

3

4

Vilma Gyland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

5

6

Torkel Eieland

Iveland Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

Thor Einar Knudsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - ER (M)

9

10

Stian Molland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (M)

11

12

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

13

14

Sebastian Lunden Sletten

Vennesla Skytterlag - J (M)

15

16

Julie Kornbrekke Tvinnereim

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (K)

17

18

Klara Tvinnereim

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

19

20

John Løland

Birkenes Skytterlag - V73 (M)

11:00
Skive
1

2

Birk Finstad

Greipstad Skytterlag - NU (M)

3

4

Mats Skeivoll

Greipstad Skytterlag - NU (M)

5

6

Johnny Mollestad

Birkenes Skytterlag - R (M)

7

8

Alexander Stoveland

Birkenes Skytterlag - NU (M)

9

10

Heine Kleivkås

Kristiansand og Omegn Skytterlag - ER (M)

11

12

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - J (K)

13

14

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

15

16

Arnfinn Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

17

18

Henning Stien Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - ER, Links (M)

19

20

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

11:40
Skive
1

2

Erlend Dalene

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (M)

3

4

Ingvar Aarhus

Greipstad Skytterlag - V73 (M)

5

6

Roar Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (M)

7

8

Even Åsen Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

10

Tuva Åsen Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

11

12

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

13

14

Osvald Uleberg

Evje og Hornnes Skytterlag - V73 (M)

15

16

Solveig Engvoll

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (K)

17

18

Amalie Rø

Greipstad Skytterlag - NU (K)

19

20

Sondre Johannes Rø

Greipstad Skytterlag - NU (M)