Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag

Arrangør: Asker Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 58 av 58
Påmeldte skyttere

Andreassen, Jan

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Andreassen, Olav Chr. Holte

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Bergheim, Odin

Asker Skytterlag - Klasse: ER, Finkaliber (M)

Bergheim, Torjus

Asker Skytterlag - Klasse: J (M)

Berglund, Heidi

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Ekeli, Wenche G.

Asker Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Fjeldberg, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gisle, Anette Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: NV (K)

Gisle, Eirik Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Gisle, Pål

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Gudem, Ole

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hjortnæs, Kjell A

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Holm, Per Terje

Asker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kristiansen, Heidi Støa

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Langseth, Espen C.

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Langseth, Magnus C.

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Nilsen, Lene Sørheim

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olsen, Steinar

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Orre, Gunnar

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Ovenstad, Hans Edvard

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Ovenstad, Trym

Asker Skytterlag - Klasse: R (M)

Solberg, Eskil Dahlen

Asker Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Solberg, Per Johnny

Asker Skytterlag - Klasse: NV (M)

Stafford, David

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Stemsrud, Henrik

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Storholm, Frode

Asker Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Lauritzen, Kjetil

Lier Skytterlag - Klasse: JEG (M)

Berg, Daniel

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Berg, Fredrik

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: J (M)

Berg, Martin

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Dahlman, Mikkel Sand

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Gezen, Bedia

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NV (K)

Gezen, Enver

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Helgerud, Jørgen

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: ER (M)

Lundqvist, Ellen Alvilde

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (K)

Mortensen, Geir Åge

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NV (M)

Rinde, Ivar

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rinde, Marius

Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aspås, Sandra

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (K)

Brevik, Daniel Ivar

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: J (M)

Bryhn, Anders

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bryhn, Ole Kristian

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johansen, Noah Schaal

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: ER, Finkaliber (M)

Kjeve, Espen

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Knudsen, Sebastian

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: ER, Finkaliber (M)

Leine, Morten

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Lindvik, Nicholas Alexander

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Stokker, Alf Kaare

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Transet, Hans Petter

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Transet, Kristi Haug

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Transet, Ola Petter

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bakk, Henrik

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: J (M)

Grøttum, Helge

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hansen, Heidi

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Høie, Dag

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Johansen, Helge

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nesmoen, Kristin

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Sandbraaten, Alf Eivind

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)