Semstevnet 15m

Arrangør: Sem Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:15
Skive
1

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Emilie Haget

Sem Skytterlag - 5 (K)

5

6

Dagfinn Johnsen

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

7

Henrik Meum Stormo

Rygge Skytterlag - 3, Links (M)

8

10:00
Skive
1

Stein Rui

Sem Skytterlag - V55 (M)

2

3

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - 1 (K)

4

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - J (M)

5

6

Tore Kinander

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

7

Gustav Rosland

Tørdal Skytterlag - 4 (M)

8

10:45
Skive
1

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - 4 (M)

2

3

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal Skytterlag - V55 (M)

4

May Lise Aas

Bolkesjø Skytterlag - V55 (K)

5

6

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

7

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

8

11:30
Skive
1

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

2

3

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

4

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

5

6

Rune Albjerk

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

7

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

8

12:15
Skive
1

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - 4 (M)

2

3

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

4

Espen Hansen Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - NV (M)

5

6

Erling Grøterud

Sigdal Skytterlag - V65 (M)

7

Sandra Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - R (K)

8

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

13:00
Skive
1

Sebastian Knudsen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

2

3

Veronica Sandtangen

Fredrikstad Skytterlag - 5 (K)

4

Otto Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - V55 (M)

5

6

Anders Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

7

Ole Kristian Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

8

13:45
Skive
1

Noah Schaal Johansen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

2

3

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

4

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

5

6

Magnus Berger Wear

Røyken og Hurum Skytterlag - R (M)

7

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

8

14:30
Skive
1

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - 5 (K)

2

3

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - ER (M)

4

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

5

6

Øyvind Bjerklund

Holla Skytterlag - 5 (M)

7

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V73 (K)

8

15:15
Skive
1

Geir Arne Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - R (M)

2

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

3

Jan Elias Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - ER (M)

4

Isak Gurrik

Nøtterø Skytterlag - J, Links (M)

5

6

Vidar Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

7

Kristoffer Strømmen Waal

Porsgrunds Skytterlag - 1 (M)

8

16:00
Skive
1

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - J (M)

2

3

Geir Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - 5 (M)

4

Tove Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - 2 (K)

5

6

Martin Bergan

Styrvoll Skytterlag - EJ (M)

7

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

8

16:45
Skive
1

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 4 (M)

2

3

Mathea Barlund

Skarpskytten Skytterlag - J (K)

4

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 2 (M)

5

6

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø Skytterlag - 4 (M)

7

8