Finale i Nordmør Open 2020

Arrangør: Surnadal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Jarle Torvik Røkkum

Surnadal Skytterlag - NU (M)

2

Joel Sveberg

Surnadal Skytterlag - NU (M)

3

Elias Henden Svensli

Surnadal Skytterlag - NU (M)

4

Pål Eivind Antonsen

Skaun Skytterlag - NU (M)

5

Kristian Henden

Surnadal Skytterlag - V73 (M)

6

Erling Bolli Mekvik

Eide og Naas Skytterlag - NU (M)

7

Iben Liabø Høie

Trondhjems Skytterlag - NU (M)

8

Anton Telnes Fenstad

Trondhjems Skytterlag - NU (M)

18:01
Skive
1

Christoffer Andre Kufas

Trondhjems Skytterlag - NU (M)

2

Christian Lauten

Trondhjems Skytterlag - NU (M)

3

Maja Hammervold-Gamsgrø

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - NU (K)

4

Eline Holmen Stensønes

Smøla Skytterlag - NU (K)

5

Anna Bjerkaas Kamsvåg

Sunndal Skytterlag - NU (K)

6

Emilie Riksheim

Hjelmen Skytterlag - NU (K)

7

Fredrik Garthe

Hjelmen Skytterlag - NU (M)

8

Vegard Hammer

Hov Skytterlag - NU (K)

18:02
Skive
1

Sølvi Dahl Hauglum

Hov Skytterlag - NU (K)

2

Amalie Engdal

Årvågsfjord Skytterlag - NU (K)

3

Anna Kutschera

Halsa (Nordmør) Skytterlag - NU (K)

4

Borghild Rambø Jonsen

Halsa (Nordmør) Skytterlag - NU (K)

5

Oliver Wie Ysland

Trondhjems Skytterlag - ER (M)

6

Mali Vikan Tyrhaug

Smøla Skytterlag - NU (K)

18:03
Skive
1

Tor Asbjørn Karlsen

Surnadal Skytterlag - R (M)

2

Benjamin Leithe

Kvernes Skytterlag - R (M)

3

Markus Aune

Øvre Surnadal Skytterlag - R (M)

4

Iver Aasen Naalsund

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - R, Links (M)

5

Nicolay Engdal

Årvågsfjord Skytterlag - R (M)

6

Varg Andre Tyrhaug

Smøla Skytterlag - R (M)

7

Inger Helen Bolli Mekvik

Eide og Naas Skytterlag - R (K)

8

Ole Ivar R. Korstad

Årvågsfjord Skytterlag - R (M)

18:04
Skive
1

Vegard Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - ER (M)

2

Marius Mikkelsen

Surnadal Skytterlag - ER (M)

3

Jørn Angard

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

4

Jo Lasse Bøe

Hjelmen Skytterlag - ER (M)

5

Hans Ole Loe

Kvernes Skytterlag - ER (M)

6

Christian Moen Hårstad

Surnadal Skytterlag - ER (M)

7

Malin Lehne

Hov Skytterlag - ER (K)

8

Øystein Marstein

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

9

Torje Gustad Ingeborgvik

Kvernes Skytterlag - ER (M)

18:05
Skive
1

Nora Sæterøy Høybakk

Langevåg Skyttarlag - J, Links (K)

2

Signe Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - J (K)

3

Peder Gundersen

Heim/Hemne Skytterlag - J (M)

4

Karl Petter Antonsen

Skaun Skytterlag - J (M)

5

Hermann Lyngvik

Fosna Skytterlag - J (M)

6

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - J (M)

7

Sigurd Brevik

Fosna Skytterlag - J (M)

8

Kristin Furset Heimtun

Hov Skytterlag - J (K)

18:06
Skive
1

Kjell Arne Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - EJ (M)

2

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - EJ (M)

3

Erling Waag

Surnadal Skytterlag - EJ (M)

4

Ørjan Martinsen Hage

Opdal og Midtbygden Skytterlag - EJ (M)

5

Jon Sæterbø

Surnadal Skytterlag - EJ (M)

6

Mathias Bakk

Årvågsfjord Skytterlag - EJ (M)

18:07
Skive
1

Kurt Otnes

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

2

Tore Ulset

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - V65 (M)

3

Bjarne By

Skaun Skytterlag - V65 (M)

4

Åge Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

5

Arnfinn Kamsvåg

Sunndal Skytterlag - V65 (M)

6

Stein Olav Gravem

Surnadal Skytterlag - V65 (M)

7

Bjørn Heggset

Surnadal Skytterlag - V65 (M)

8

Jarle Foss

Bæverdalen Skytterlag - V65 (M)

9

Alf Høgset

Batnfjord Skytterlag - V65 (M)

18:08
Skive
1

Ola Krogstad

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

2

Bjørn Rosvold

Tynset Skytterlag - V73 (M)

3

Jon Oren

Surnadal Skytterlag - V73 (M)

4

Ludvik Gravem

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

5

Harald Gundersen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

6

Gunvald Nisja

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

7

Birger Indreiten

Halsa (Nordmør) Skytterlag - V73 (M)

8

Anders Moen

Hov Skytterlag - V73 (M)

18:09
Skive
1

Maj Aina Bøe

Hjelmen Skytterlag - NV (K)

2

Sunniva B Åsebø

Langevåg Skyttarlag - NV (K)

3

Mari Anne Gram Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - NV (K)

4

Irja Røstum Stabell

Trondhjems Skytterlag - NV (K)

5

Anita Røen Svensli

Surnadal Skytterlag - NV (K)

6

Martin Aune Johansen

Trondhjems Skytterlag - NV (M)

7

Wenche Stensheim

Opdal og Midtbygden Skytterlag - NV (K)

8

Vetle Hammer

Hov Skytterlag - NV (M)

18:10
Skive
1

Hanne Merethe Holmen

Smøla Skytterlag - 1 (K)

2

Stine Beathe Teigen

Lom og Skjåk Skytterlag - 1 (K)

3

Karin Wie

Trondhjems Skytterlag - 1 (K)

4

Stig Atle Sletvik

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - 1 (M)

5

Svein Ingvar Wærum

Surnadal Skytterlag - 1 (M)

6

Svein Harald Antonsen

Skaun Skytterlag - 1 (M)

7

Siw Enodd Rønning

Tynset Skytterlag - 1 (K)

8

Dan Yngve Jacobsen

Skaun Skytterlag - 1 (M)

18:11
Skive
1

Hans Christian Hårstad

Surnadal Skytterlag - 2 (M)

2

Therese Moen

Trondhjems Skytterlag - 2 (K)

3

Bjørnar Halvorsen

Skaun Skytterlag - 2 (M)

4

Sigurd Bersvend Indergård

Reinsfjell Skytterlag - 2 (M)

5

Eva Karin Tilset

Opdal og Midtbygden Skytterlag - 3 (K)

6

Elin Berge

Skaun Skytterlag - 2 (K)

7

Silje Hammervold

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - 2 (K)

8

Thomas Tangstad

Trondhjems Skytterlag - 2 (M)

18:12
Skive
1

Fabian Davik

Ørskog Skyttarlag - 3 (M)

2

Håkon Brevik

Fosna Skytterlag - 3 (M)

3

Randi Marit Teigen

Lom og Skjåk Skytterlag - 3 (K)

18:13
Skive
1

Kåre Grønning

Reinsfjell Skytterlag - 4 (M)

2

Ane Martine Berg

Hjelmen Skytterlag - 4 (K)

3

Kine Otnes Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - 4 (K)

4

Kristin Kanestrøm

Smøla Skytterlag - 4 (K)

5

Roar Aune

Øvre Surnadal Skytterlag - 4 (M)

6

Kjell Johansen

Trondhjems Skytterlag - 4 (M)

7

John Nordvik

Surnadal Skytterlag - 4 (M)

8

Frøydis Indergård

Reinsfjell Skytterlag - 4 (K)

18:14
Skive
1

Ivar Skaar Pedersen

Langevåg Skyttarlag - 5, Links (M)

2

Ronja Hammervold

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - 5 (K)

3

Ludvik André Sagstad Tolaas

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - 5 (M)

4

Rasmus Løberg

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - 5 (M)

5

Eline Lillegård

Hjelmen Skytterlag - 5 (K)

6

Monica Sæterøy Høybakk

Langevåg Skyttarlag - 5 (K)

7

Anders Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - 5 (M)

8

Arvid Ulset

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - 5 (M)

9

Terje Nisja

Sunndal Skytterlag - 5 (M)

18:15
Skive
1

Thorstein Åmodt

Lom og Skjåk Skytterlag - V55 (M)

2

Trond Jøingsli

Lom og Skjåk Skytterlag - V55 (M)

3

Kirsti Rakstang

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - V55 (K)

4

Tor Isak Laugen

Skaun Skytterlag - V55, Links (M)

5

Jens Kåre Øyen

Hov Skytterlag - V55 (M)

6

Bjørn Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V55 (M)

7

Erling Kanestrøm

Smøla Skytterlag - V55 (M)

8

Axel Skuggevik

Surnadal Skytterlag - V55 (M)