Åpningsstevne Dammyra 15 meter

Arrangør: Sørum Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

2

3

Vidar Strøm

Blaker Skytterlag - 5 (M)

4

Eirik Strøm

Blaker Skytterlag - J (M)

5

6

10:45
Skive
1

Runar Holter-Belgen

Moss og Våler Skytterlag - 2 (M)

2

3

Silje Jeanett Holter

Moss og Våler Skytterlag - 5 (K)

4

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

5

6

Arne Erik Nilsen

Raumnes Skytterlag - 4 (M)

12:15
Skive
1

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

2

3

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R (M)

4

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV (K)

5

6

Karsten Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NU (M)

13:00
Skive
1

Ingrid Jensløkken

Blaker Skytterlag - 5 (K)

2

3

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

4

Bjørn Magnus Hanserud

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

5

6

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - J (K)

13:45
Skive
1

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

3

Mia Isabel Andersen Moltu

Rælingen Skytterlag - ER (K)

4

Henrik Englund

Rælingen Skytterlag - J (M)

5

6

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - R, Links (M)

14:30
Skive
1

David Tysse Rustad

Rælingen Skytterlag - 3 (M)

2

3

Odin Sandlie Mellingsæter

Rælingen Skytterlag - 3 (M)

4

Mads Fjerdingby Korsviken

Rælingen Skytterlag - EJ (M)

5

6

Terje Rustad

Rælingen Skytterlag - 1 (M)

15:15
Skive
1

Celina Borgen Fuglerud

Raumnes Skytterlag - NU (K)

2

3

Espen Sandlie

Rælingen Skytterlag - 2 (M)

4

Tom Erik Korsviken

Rælingen Skytterlag - 2 (M)

5

6

Kristian Englund

Rælingen Skytterlag - NV (M)

16:00
Skive
1

Knut Helgesen

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

2

3

Jostein Løne

Skarpskytten Skytterlag - V73 (M)

4

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

5

6

Vetle Wiger Maarud

Raumnes Skytterlag - ER (M)

16:45
Skive
1

Oscar Øverby

Raumnes Skytterlag - NU (M)

2

3

Kristoffer Nybakk-Nilsen

Raumnes Skytterlag - NU (M)

4

Noah Pettersen

Raumnes Skytterlag - NU (M)

5

6

Lars Ole Schau Gruebekken

Raumnes Skytterlag - NU, Links (M)

17:30
Skive
1

Kristine Osborg

Raumnes Skytterlag - ER (K)

2

3

Ole Marius Ingeborgrud

Raumnes Skytterlag - ER (M)

4

Anette Bjerkrheim-Folberg

Raumnes Skytterlag - ER (K)

5

6

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - EJ (K)