Vestfoldcup

Arrangør: Sande Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 5 (K)

2

3

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 4 (M)

4

5

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

6

7

Per André Trollsås Bergan

Sandar og Sandefjord Skytterlag - ER (M)

8

Joakim Tveitan Thim

Sandar og Sandefjord Skytterlag - ER (M)

9

Oskar Flaatten Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - ER (M)

10

11

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø Skytterlag - 4 (M)

12

18:30
Skive
1

Andre Myhre

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NV (M)

2

Emilie Nongpet Løhrmann

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU (K)

3

Jørgen Varild

Sandar og Sandefjord Skytterlag - J (M)

4

5

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 5 (M)

6

7

Ida Kristine Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU (K)

8

Emily Trollsås Bergan

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU (K)

9

Mats Oliver Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU (M)

10

Ola Flaatten Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU (M)

11

Malin Flaatten Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Links (K)

12

Tor Kristian Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NV (M)

19:00
Skive
1

Vetle Bekke Hansen

Sem Skytterlag - R (M)

2

3

Trine Bekke Hansen

Sem Skytterlag - NV (K)

4

5

Johan Bjerknes

Sem Skytterlag - ER (M)

6

7

Stian Bjerknes

Sem Skytterlag - NV (M)

8

9

Sondre Nordahl Engeness

Sem Skytterlag - 1 (M)

10

11

Kristoffer Marvik

Sem Skytterlag - R (M)

12

19:30
Skive
1

Stein Rui

Sem Skytterlag - V55 (M)

2

3

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

4

5

Sverre Fevang

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

6

7

Hege Thorvaldsen

Sem Skytterlag - NV (K)

8

9

Kjell Arne Bårnes

Styrvoll Skytterlag - V65 (M)

10

11

Arne Hansen

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

12

20:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn Skytterlag - 2 (M)

8

9

10

11

Henrik Nordby Pettersen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - R (M)

12

20:30
Skive
1

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - ER (K)

2

3

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (K)

4

5

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (M)

6

7

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R (M)

8

9

Sander Wåg Øygard

Styrvoll Skytterlag - R (M)

10

11

Aleksander Stensby

Holmestrand og Omegn Skytterlag - 1 (M)

12