Nøtterøstevnet 15M 2020

Arrangør: Nøtterø Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Veronica Sandtangen

Fredrikstad Skytterlag - 5 (K)

2

Magnus Dahl

Nøtterø Skytterlag - EJ (M)

3

Erling Grøterud

Sigdal Skytterlag - V65 (M)

4

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

5

Alan Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - NU (M)

09:40
Skive
1

2

Noah Schaal Johansen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

3

Sebastian Knudsen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

4

Sandra Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - R (K)

5

Espen Hansen Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - NV (M)

10:20
Skive
1

Magnus Berger Wear

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

2

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

3

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

4

Kristoffer Strømmen Waal

Porsgrunds Skytterlag - 1 (M)

5

Hanne Gussow Thoresen

Ringerike Skytterlag - 4 (K)

11:00
Skive
1

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

2

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

3

Jan Elias Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - ER (M)

4

Geir Arne Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - R (M)

5

Vidar Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

11:40
Skive
1

Gustav Rosland

Tørdal Skytterlag - 4 (M)

2

Øyvind Bjerklund

Holla Skytterlag - 5 (M)

3

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - 4 (K)

4

Geir Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - 5 (M)

5

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

12:20
Skive
1

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal Skytterlag - V55 (M)

2

May Lise Aas

Bolkesjø Skytterlag - V55 (K)

3

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

4

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

5

Sverre Fevang

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

13:00
Skive
1

2

3

4

5

13:40
Skive
1

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - 4 (M)

2

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

3

Rune Albjerk

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

4

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

5

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

14:20
Skive
1

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

2

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

3

Tore Kinander

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

4

Cathrine Greber

Nøtterø Skytterlag - NV (K)

5

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - J (M)

15:00
Skive
1

Ole Kristian Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

2

Dagfinn Johnsen

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

3

Anders Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

4

Mathea Barlund

Skarpskytten Skytterlag - J (K)

5

Otto Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - V55 (M)

15:40
Skive
1

Torjus Lindeland

Oslo Østre Skytterlag - ER, Links (M)

2

Mathias Klopp Norshus

Sem Skytterlag - J (M)

3

Hans Robert Gaarder

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

4

Simen Sanne

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

5

Sander Wåg Øygard

Styrvoll Skytterlag - R (M)

16:20
Skive
1

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (K)

2

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - ER (K)

3

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (M)

4

Inge Martin Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (M)

5

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R (M)