Viken II 15M

Arrangør: Høland/Bjørkelangen Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

2

3

Hans O Kveli

Oslo Østre Skytterlag - V55 (M)

4

5

Tor-Arne Solbakken

Rygge Skytterlag - 5 (M)

6

7

Terese Maristad

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - 5 (K)

8

Ståle Villumstad

Spydeberg Skytterlag - 5 (M)

9

10

Jan Erik Hystad

Skjeberg Skytterlag - V55 (M)

18:15
Skive
1

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - EJ (M)

2

3

Charlotte F Lund

Blaker Skytterlag - ER (K)

4

Tore Johansen

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

5

Roy Lund

Blaker Skytterlag - 5 (M)

6

7

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

8

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - ER (K)

9

10

19:00
Skive
1

Hans Petter Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - 4 (M)

2

3

Geir Lam Andresen

Oslo Østre Skytterlag - 2 (M)

4

Kristian Bratli Østad

Rygge Skytterlag - 3 (M)

5

Kristian Ystgaard Oswald

Rygge Skytterlag - J (M)

6

7

Anders Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - ER (M)

8

Astrid Berglund

Askim Skytterlag - V55 (K)

9

10

Henrik Meum Stormo

Rygge Skytterlag - 3, Links (M)

19:45
Skive
1

Eline Utne Solbakken

Rygge Skytterlag - 5 (K)

2

3

Miriam Jeanette Bjerklund

Rygge Skytterlag - 5 (K)

4

Sigurd Opsahl Gjermshus

Grue Skytterlag - 5 (M)

5

6

7

Jan Andre Runhovde

Rygge Skytterlag - 5 (M)

8

Øystein B. Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - 4 (M)

9

10

Rune Wallin

Eidsberg Skytterlag - V55 (M)

20:30
Skive
1

Eirik Strøm

Blaker Skytterlag - J (M)

2

3

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - EJ (M)

4

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - 2, Links (M)

5

Sindre Meluken

Blaker Skytterlag - 5 (M)

6

7

Tuva Meluken

Blaker Skytterlag - J (K)

8

Kristian Leret Haugan

Blaker Skytterlag - ER (M)

9

10

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - ER (M)

21:15
Skive
1

Vidar Strøm

Blaker Skytterlag - 5 (M)

2

3

Anders Foss Hidemstrædet

Blaker Skytterlag - 5 (M)

4

Jenny R. Lund

Blaker Skytterlag - EJ (K)

5

Frode Lund

Blaker Skytterlag - 4 (M)

6

7

Ove Kjærstad

Gjerdrum Skytterlag - 2 (M)

8

Eli Aasen

Gjerdrum Skytterlag - 2 (K)

9

10

Pernille Nor-Woll

Lørenskog Skytterlag - ER (K)