NM skogsløp - normaldistanse

Arrangør: Spydeberg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 64 av 64
Påmeldte skyttere

Bruun, Torkild

Botnan Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Foss, Kristian Guttorm

Botnan Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Berget, Isak Andre

Dalane Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Eikemo, Steinar

Fana Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Monstad, Olav Endre

Fana Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Halvorsen, Andreas Kjønstad

Flesberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (M)

Hegg, Marit Johanne

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hegg, Olav Tiemann

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Hegg, Sara-Sofie

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (K)

Valås, Bjarne

Hv-12 Trøndelag - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Helland, Reidar

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Lauritsen, Elin Jeanette

Moss og Våler Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (K)

Hellevang, Rasmus

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Hellevang, Rolf Magne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Normann Hellevang, Johanne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR (K)

Muri, Bjarne Hammersvik

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Norberg, Helge

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Aakre, Bjørn-Ove

Osterøy Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Hansen, Alf

Osterøy Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Smedsrudhagen, Tuva Pedersen

Raumnes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Saur, Morten

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Fjellheim, Kjetil

Sannidal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Aakre, Espen Foseid

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Aakre, Sigurd Hystad

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER, Links, Finkaliber (M)

Antonsen, Karl Petter

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ, Finkaliber (M)

Antonsen, Svein Harald

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Gleditsch, Espen

Ski Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Gleditsch, Jakob

Ski Skytterlag - (M)

Solheim, Olav

Soknedal Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Alvim, Per Øyvind

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Aspunvik, Storm Mørk

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (M)

Auren, Jo Inge S.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Auren, Tuva

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (K)

Brænd, Knut Inge

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SK, Links (M)

Brænd, Mathea

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Feltstykket, Tom-Vegard

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV, Finkaliber (M)

Graarud, Oliver

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Hansen, Lindy Merete

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hansen, Marius Fjeld

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV, Finkaliber (M)

Johnsen, Aleksander

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Johnsen, Sebastian

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Karlsen, Arild

Spydeberg Skytterlag - (M)

Larsen, Geir

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Larsen, Jesper

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Mølmshaug, Jenny

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Mølmshaug, Tore

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Nilsen, Ragnhild

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (K)

Nygaard, Anne Marit

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Nygaard, Ingrid

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Skaarer-Johansen, Espen

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Skaarer-Johansen, Vetle

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Skulberg, August

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Skulberg, Karoline

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Links, Finkaliber (K)

Skulberg, Ole N.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Solend, Andrea

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Solend, Ken

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Solend, Markus

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ, Links (M)

Solend, Roy

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Sørensen, Ine A.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ, Finkaliber (K)

Sørensen, Runar A.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Tveten, Espen Solbrekke

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (M)

Ziemelle, Kristian

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Klubnes, Christer

Såner Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Klokkerhaug, Sondre

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)