Novemberstevnet 15M

Arrangør: Trysil Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Jarle Bråten

Trysil Skytterlag - ER (M)

2

Frank Willy Lie Bråten

Trysil Skytterlag - 5 (M)

3

4

Anna Linnea Skjellegård Schützer

Trysil Skytterlag - ER (K)

5

6

Ole Bagsjøberget

Trysil Skytterlag - NU (M)

7

Adrian Rønningen

Trysil Skytterlag - J (M)

8

Erlen Rønningen

Trysil Skytterlag - NU (M)

9

Martin Nesset Rydje

Trysil Skytterlag - NU (M)

09:40
Skive
1

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Ruben Grøndalen

Trysil Skytterlag - J (M)

5

Odin Grøndalen

Trysil Skytterlag - NU (M)

6

7

8

9

Erik Fjelltveit Nyhuus

Trysil Skytterlag - EJ (M)

10:20
Skive
1

Magnus Leknes

Bjørnen Skytterlag - NU (M)

2

3

4

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

5

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - J (M)

6

7

Gunn Eliassen

Bjørnen Skytterlag - NV (K)

8

Knut Løvåsen

Trysil Skytterlag - V65 (M)

9

Jan-Eivind Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - 5 (M)

11:00
Skive
1

Idar Leknes

Bjørnen Skytterlag - 5 (M)

2

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V73 (M)

3

4

Svein Erik Larsson

Bjørnen Skytterlag - 2 (M)

5

Rolf Lutnæs

Trysil Skytterlag - V73 (M)

6

7

Sondre Løvåsen Skjefstad

Trysil Skytterlag - ER (M)

8

Sturla Løvåsen Skjefstad

Trysil Skytterlag - NU (M)

9

Kjell Løvåsen

Trysil Skytterlag - V65 (M)

11:40
Skive
1

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Christian Køhl

Elverum Skytterlag - 5 (M)

3

4

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

5

6

7

Bjørn Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - V55 (M)

8

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - 5 (M)

9

12:20
Skive
1

Per Egil Storsveen

Løiten Skytterlag - V55 (M)

2

Ingrid Finnestad

Skjeberg Skytterlag - 5 (K)

3

4

5

6

7

8

9

Bent Ove Bredal Løvåsen

Trysil Skytterlag - 5 (M)

13:00
Skive
1

Albert Prestrud Ekseth

Elverum Skytterlag - R (M)

2

3

4

5

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

6

7

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - ER (M)

8

9

13:40
Skive
1

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - ER (M)

2

Edias Grafsrønningen

Elverum Skytterlag - NU (M)

3

4

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - 5 (K)

5

6

7

8

Marius Fjeld

Elverum Skytterlag - EJ (M)

9

Christoffer Grafsrønningen

Elverum Skytterlag - EJ, Links (M)