NM Skogsløp sprint 100m

Arrangør: Aas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Storm Mørk Aspunvik

Spydeberg Skytterlag - SER (M)

2

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - SER (M)

3

Oliver Graarud

Spydeberg Skytterlag - SR (M)

4

August Skulberg

Spydeberg Skytterlag - SR (M)

5

Karoline Skulberg

Spydeberg Skytterlag - SR, Links (K)

6

Sunniva Frøne-Hauger

Spydeberg Skytterlag - SR (K)

7

Ine A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - SJ (K)

8

Andrea Solend

Spydeberg Skytterlag - SJ (K)

9

Markus Solend

Spydeberg Skytterlag - SJ, Links (M)

10

Kristian Ziemelle

Spydeberg Skytterlag - SER (M)

11:00
Skive
1

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - SJ (M)

2

Karl Petter Antonsen

Skaun Skytterlag - SJ (M)

3

Bjørn-Ove Aakre

Osterøy Skyttarlag - SV65 (M)

4

Torkild Kvarme

Aas Skytterlag - SR (M)

5

Mathias Granhus

Aas Skytterlag - SER (M)

6

Emil Ottesen

Aas Skytterlag - SR (M)

7

Julie Marie Ottesen

Aas Skytterlag - SJ, Links (K)

8

Liv Elin Kvarme

Aas Skytterlag - SNV (K)

9

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - SJ (K)

10

Alf Hansen

Osterøy Skyttarlag - SV73 (M)

12:00
Skive
1

Olav Solheim

Soknedal Skytterlag - SV73 (M)

2

Morten Saur

Rissa Skytterlag - SV73 (M)

3

Isak Andre Berget

Dalane Skyttarlag - SER (M)

4

Torkild Bruun

Botnan Skytterlag - SV65 (M)

5

Kristian Guttorm Foss

Botnan Skytterlag - SV65 (M)

6

Sigurd Hystad Aakre

Seim Skyttarlag - SER, Links (M)

7

Bendik Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - SJ (M)

8

Rasmus Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - SER (M)

9

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - SR, Links (M)

10

Julianne Skallerud Brekke

Råde Skytterlag - SJ (K)

13:00
Skive
1

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - SJ (K)

2

Irmelin Hovda

Tyristrand Skytterlag - SR (K)

3

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - SV65 (M)

4

Andreas Krogstad

Tyristrand Skytterlag - SR (M)

5

Johanne Normann Hellevang

Nordbygda og Rand Skyttarlag - SR (K)

6

Rasmus Hellevang

Nordbygda og Rand Skyttarlag - SER (M)

7

Erlend Lindahl

Tyristrand Skytterlag - SR (M)

8

Sara-Sofie Hegg

Hegg Skyttarlag - SER (K)

9

Aleksander Hovda

Tyristrand Skytterlag - SNV (M)

10

Amalie Linnerud Krogstad

Tyristrand Skytterlag - SER, Links (K)