NM Skogsløp sprint 200m

Arrangør: Aas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - SENB (M)

2

Geir Larsen

Spydeberg Skytterlag - SK (M)

3

Simen Finstad

Såner Skytterlag - SENB (M)

4

Roy Solend

Spydeberg Skytterlag - SENB (M)

5

Christer Klubnes

Såner Skytterlag - SK (M)

6

Jo Inge S. Auren

Spydeberg Skytterlag - SENB (M)

7

Lindy Merete Hansen

Spydeberg Skytterlag - SENA (K)

8

Terje Idland

Ski Skytterlag - SK (M)

9

Runar A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - SENA (M)

10

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - SENB, Links (M)

11:00
Skive
1

Espen Gleditsch

Ski Skytterlag - SENB (M)

2

Olav Endre Monstad

Fana Skyttarlag - SENA (M)

3

Steinar Eikemo

Fana Skyttarlag - SV55 (M)

4

Rolf Magne Hellevang

Nordbygda og Rand Skyttarlag - SENB (M)

5

Espen Foseid Aakre

Seim Skyttarlag - SENB (M)

6

Espen Skaarer-Johansen

Spydeberg Skytterlag - SENB (M)

7

Vetle Skaarer-Johansen

Spydeberg Skytterlag - SENB, Links (M)

8

Anne Marit Nygaard

Spydeberg Skytterlag - SENA (K)

9

Tore Mølmshaug

Spydeberg Skytterlag - SV55 (M)

10

Kjetil Fjellheim

Sannidal Skytterlag - SENA (M)

12:00
Skive
1

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - SENA (K)

2

Kim Johnsen

Spydeberg Skytterlag - SK (M)

3

Linn Marie Johnsen

Spydeberg Skytterlag - SK (K)

4

Anne Marte Kvarme

Aas Skytterlag - SENA (K)

5

Svend Trygve Kvarme

Aas Skytterlag - SENB (M)

6

Rune Solberg

Kongsvinger og Omegn Skytterlag - SV55 (M)

7

Trygve Sørbø Kvarme

Aas Skytterlag - SENB (M)

8

Vegard Gultvedt

Aas Skytterlag - SENB (M)

9

Svend Harald Kvarme

Aas Skytterlag - SK (M)

10

Svein Harald Antonsen

Skaun Skytterlag - SK (M)

13:00
Skive
1

Bjarne Valås

Hv-12 Trøndelag - SHK4161 (M)

2

Aksel Granhus

Aas Skytterlag - SK (M)

3

Jon Gultvedt

Aas Skytterlag - SENB (M)

4

Marius Pung

Aas Skytterlag - SENB (M)

5

6

Bjarne Hammersvik Muri

Oslo Østre Skytterlag - SENA (M)

7

Helge Norberg

Oslo Østre Skytterlag - SENA (M)

8

Olav Tiemann Hegg

Hegg Skyttarlag - SV55 (M)

9

Marit Johanne Hegg

Hegg Skyttarlag - SENA (K)

10

Gard Heiaas

Ski Skytterlag - SENB (M)