15m stevne Jondalen 2020

Arrangør: Jondalen Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Knut Bråthen

Kongsberg Skytterlag - V55 (M)

2

3

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

4

5

Bjørn Magnus Hanserud

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

6

Steinar Mandt

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

7

8

Svein Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73, Links (M)

10:35
Skive
1

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

2

3

Leif Hagen

Ådal Skytterlag - V55 (M)

4

5

Gunnar Sigmund Dignæs

Ådal Skytterlag - 2 (M)

6

Asbjørn Mathisen

Jondalen Skytterlag - V55 (M)

7

8

Roar Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - 5 (M)

11:10
Skive
1

Vebjørn Kongsjorden

Jondalen Skytterlag - NU (M)

2

3

Halvard Pedersen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

4

5

Martin Gilen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

6

Maren Gilen

Jondalen Skytterlag - NU (K)

7

8

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

11:45
Skive
1

Ingrid Jensløkken

Blaker Skytterlag - 5 (K)

2

3

4

5

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

6

Tiril Grøterud Løvstad

Fiskum Skytterlag - NU (K)

7

8

Birk Løvstad

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

12:20
Skive
1

Daniel Gerhard Berger

Fiskum Skytterlag - ER (M)

2

3

Amund Berger

Fiskum Skytterlag - 1 (M)

4

5

Åse Moa

Fiskum Skytterlag - V73 (K)

6

Daniel Dahlman

Fiskum Skytterlag - ER (M)

7

8

Ingeborg Gjøsæther Tyse

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

12:55
Skive
1

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

2

3

Vegard Skulstad

Jondalen Skytterlag - NV (M)

4

5

Kim-André Aannestad Lund

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

6

Phillip Saude

Fiskum Skytterlag - 5 (M)

7

8

Kjell Flesaker

Fiskum Skytterlag - 4 (M)

13:30
Skive
1

May Lise Aas

Bolkesjø Skytterlag - V55 (K)

2

3

Tove Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - 2 (K)

4

5

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - J (M)

6

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - 3 (M)

7

8

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - J (K)

14:05
Skive
1

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - J (K)

2

3

Torunn Osbak Heiaas

Ski Skytterlag - 2 (K)

4

5

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

6

Severin Helgesplass

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

7

8

Narve Fulsaas

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

14:40
Skive
1

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

3

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

4

5

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R (K)

6

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

7

8

Arne Bergan

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

15:15
Skive
1

Jørgen Ristvedt Øverland

Jondalen Skytterlag - NU (M)

2

3

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

4

5

Åsne Kjeldsberg Lund

Jondalen Skytterlag - ER (K)

6

7

8

Andrine Rønningsdalen Fjelldal

Jondalen Skytterlag - ER (K)