Hjemmebanecupen 3

Arrangør: Haugesund og Sveio Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Jan M. Ellingsen

Karmøy Skytterlag - V65 (M)

2

Oscar B. Talle

Haugesund og Sveio Skyttarlag - R (M)

3

Ove Steinkjellå

Karmøy Skytterlag - 4 (M)

4

Simon Gerhard Simonsen

Karmøy Skytterlag - 4 (M)

5

Elin Bårdsen Vestly

Karmøy Skytterlag - NV (K)

6

David Street

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NV (M)

7

8

Marita Midteide

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NU (K)

9

Henrik Midteide

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NU (M)

10

Marius Tronstad

Haugesund og Sveio Skyttarlag - J (M)

11

Sander Larsen Fornes

Haugesund og Sveio Skyttarlag - ER (M)

12

Magnar Vestvik

Bømlo Skytterlag - V55 (M)

13

Olav Magne Olsen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NV (M)

14

Mira-Nuna Gautesdatter Wessel

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NU (K)

15

William Emil Sakseid Økland

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NU (M)

18:45
Skive
1

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - ER (M)

2

Ole Johan Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 2 (M)

3

4

5

Sølvi Johanne Olsen Lie

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 2 (K)

6

Halvar Sævareid

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

7

8

Kristian Olsen Lie

Haugesund og Sveio Skyttarlag - ER (M)

9

10

Karl Audun Knutsen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

11

Svein Terje Ohm

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V65 (M)

12

Aleksander Olsen Lie

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 4 (M)

13

14

Torgeir Pleym Iversen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 5, Links (M)

15

Olav Bjelland

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73, Links (M)

19:30
Skive
1

Asbjørn Sevland

Karmøy Skytterlag - 5 (M)

2

Terje G. Pleym Iversen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

3

4

Petter Nordvik

Bremnes Skytterlag - V73 (M)

5

6

Arne Haukås

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 2 (M)

7

8

Gerhard Skogøy

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

9

Rolf Erling Eriksen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NV (M)

10

Jarle Lie

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 2 (M)

11

Odd Arild Stava

Karmøy Skytterlag - 5 (M)

12

13

Arild Einar Steinsnes

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 5 (M)

14

15