H&Ø miniatyren

Arrangør: Hatlestrand og Ølve Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Einar Monsen

Etne Skytterlag - V73 (M)

2

3

Mathias Monsen

Etne Skytterlag - J (M)

4

5

6

7

8

9

09:45
Skive
1

Sofia Dale

Os Skyttarlag - J (K)

2

3

Geir-Wiggo Dale

Os Skyttarlag - 5 (M)

4

5

Arvid Tufta

Kvinnherad Skyttarlag - 4 (M)

6

7

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - ER (M)

8

9

Ole Johan Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - NV (M)

10:30
Skive
1

Sølvi Løberg

Strandvik Skyttarlag - 2 (K)

2

3

Olav Flølo

Strandvik Skyttarlag - 2 (M)

4

5

Eyvind Bjørsvik

Askøy Skytterlag - V73 (M)

6

7

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

8

9

Heine Nes

Stord Skytterlag - 5 (M)

11:15
Skive
1

Einar Vorland

Bømlo Skytterlag - V73 (M)

2

3

Kirsten Vorland

Bømlo Skytterlag - V73 (K)

4

5

Harald Rørvik

Husnes Skyttarlag - V55 (M)

6

7

Jostein Haukås

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

8

9

Jarle Harkestad

Jondal Skyttarlag - 3 (M)

12:00
Skive
1

Vilhelm Haugen

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

2

3

Magne Nordvik

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

4

5

Lars Ketil Færevåg

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

6

7

Terje G. Pleym Iversen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - V73 (M)

8

9

Torgeir Pleym Iversen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - 5, Links (M)

12:45
Skive
1

Jørn S. Haukenes

Vareld Skyttarlag - R (M)

2

3

Asle S. Haukenes

Vareld Skyttarlag - R (M)

4

5

Stian V. Gjuvsland

Vareld Skyttarlag - R (M)

6

7

Eirik Skjelnes

Vareld Skyttarlag - ER (M)

8

9

Sigve S. Haukenes

Vareld Skyttarlag - J, Links (M)

13:30
Skive
1

Jan Åge Thingvoll

Vareld Skyttarlag - V73 (M)

2

3

4

5

Hermine Nilsen

Stord Skytterlag - ER (K)

6

7

Magne Strømme

Bergen Skytterlag - V55 (M)

8

9

Erik Vik

Strandvik Skyttarlag - 4 (M)

14:15
Skive
1

Kristian Kvam

Åsane/Hordvik Skyttarlag - 4 (M)

2

3

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

4

5

Arild Røyrvik

Husnes Skyttarlag - V73 (M)

6

7

Leif Arthur Kvam

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V55 (M)

8

9

15:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

Kjartan Huldal

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V55 (M)

8

9

15:45
Skive
1

Kjell Helge Berge

Ølen Skytterlag - 2 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

Sølva E. Lindskog

Bremnes Skytterlag - ER (K)

16:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9