Fjøssystemer-CUPEN

Arrangør: Otta Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:10
Skive
1

Egil Magne Lindsø

Dovre og Dovreskog Skytterlag - V65 (M)

2

Olav Solheim

Soknedal Skytterlag - V73 (M)

3

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Tonje Skolby-Szacinski

Lillehammer Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Magnus B Trøstaker

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Karsten Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

7

Hilde Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

8

Omar Lund

Østre Gausdal Skytterlag - V65 (M)

18:00
Skive
1

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

2

Anna Aalberg Grønås

Lillehammer Skytterlag - J (K)

3

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

4

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (M)

5

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J (M)

6

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - ER (M)

7

Martias Flikka

Flikka Skytterlag - EJ (M)

8

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

18:50
Skive
1

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V73 (M)

2

Sølve Njøs Eikeland

Leikanger Skyttarlag - J, Finkaliber (M)

3

Ane Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

4

Leonard Markrud

Dovre og Dovreskog Skytterlag - NU (M)

5

Gunhild Kjos Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

6

Iver Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

7

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

8

19:40
Skive
1

Vemund Garstad Skansen

Østre Gausdal Skytterlag - NU (M)

2

Anne Marte Morstøl

Vinstra Skytterlag - EJ (K)

3

Odd Dalum

Lesja Skytterlag - V73 (M)

4

5

Ola Utgaard

Lesja Skytterlag - V73 (M)

6

Kaja Helene Remmen

Nesna Skytterlag - J (K)

7

Magnar Torsgård

Lesja Skytterlag - V73, Links (M)

8

Natalia Nowicka

Lesja Skytterlag - R (K)

20:30
Skive
1

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Paula Hagen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

3

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

4

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J, Finkaliber (K)

5

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ, Finkaliber (M)

6

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

7

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Øystein Breden

Otta Skytterlag - J (M)