NM Skifeltsprint

Arrangør: Skaun Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 62 av 62
Påmeldte skyttere

Strøm, Karl Gunnar

Bodø Østre Skytterlag - (M)

Bruun, Torkild

Botnan Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Brinch, Karl-Henrik Lund

Byneset Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Ellefsen, Håvard M.

Byneset Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Berget, Idar

Dalane Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Berget, Isak Andre

Dalane Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Erdal, Herman

Førde Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Erdal, Ole Martin

Førde Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Hegg, Marit Johanne

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hegg, Olav Tiemann

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Hegg, Sara-Sofie

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (K)

Fornes, Gunnar G.

Hegra Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Valås, Bjarne

Hv-12 Trøndelag - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Aune, Dagfinn

Klæbu Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Tvinnereim, Jarle

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Helland, Reidar

Lund Skytterlag - (M)

Løvland, Anders

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Myklebust, Inge

Lørenskog Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Amundsen, Morten Emil

Mo Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Fosso, Hallvard

Nidaros Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Nordland, Paal

Nidaros Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Hellevang, Rasmus

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Hellevang, Rolf Magne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Normann Hellevang, Johanne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Muri, Bjarne

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Hansen, Alf

Osterøy Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Bauge, Erik

Rissa Skytterlag - (M)

Byberg, Knut

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Saur, Morten

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Sunde, Ketil

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Sunde, Theodor

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Links (M)

Sunde, Thomas Bakøy

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Trøen, Hanne

Rissa Skytterlag - (K)

Trøen, Sondre

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Wemunstad, Ask Eidur Tangvik

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Strøm, Peder

Saltdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Strøm, Pål Kenneth

Saltdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Strøm, Pål Simon

Saltdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Links, Finkaliber (M)

Aakre, Espen Foseid

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Aakre, Sigurd Hystad

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Links, Finkaliber (M)

Antonsen, Karl Petter

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Antonsen, Pål Eivind

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SNU, Finkaliber (M)

Brevik, Knut Kuvås

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

By, Øystein

Skaun Skytterlag - (M)

Fløttum, Erlend Våga

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Fløttum, Ingrid Våga

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ, Finkaliber (K)

Fløttum, John

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Fløttum, Kristin Våga

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Forbord, Ane

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (K)

Strand, Stig

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Løkken, Kjell

Soknedal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Løkken, Maia

Soknedal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Solheim, Olav

Soknedal Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Feltstykket, Tom-Vegard

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (M)

Solend, Roy

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Sørensen, Runar A.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Gjølga, Per Johan

Stallvik Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Denstad, Harald

Stjørdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Kyllo, Nils Olaf

Stjørdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Reitan, Tor Jakob

Stjørdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Palmelind, Andreas

Stordalen Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Stenmo, John Albert K.

Stordalen Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)