BEWiSynbra stevnet

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:20
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

Olav Sletten

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

3

Torgeir Olsen

Kjøpsnes Skytterlag - V73 (M)

4

Ulf Nylund

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

5

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

6

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

10:00
Skive
1

Jens Johansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

2

Benedicthe Alexandra Svartkjønnli Nygård Kiil

Storfjord Skytterlag - NU (K)

3

Victoria Helen S.M. Kiil

Storfjord Skytterlag - NU (K)

4

5

6

Per Myhre

Storsteinnes Skytterlag - V65, Links (M)

11:00
Skive
1

Truls Ringstad

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

2

Ole Jakob Olsen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

3

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

4

Terje Rubbås

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

5

Terje Olsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

6

Eline Elvebø

Målselv Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12:00
Skive
1

Benjamin Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - J (M)

2

Emil Andreas Henriksen Øvergård

Øvre Målselv Skytterlag - J (M)

3

Tore Thomassen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

4

Dagfinn Skavdal

Tromsø Skytterlag - V65 (M)

5

Nils Kåre Sørensen

Storsteinnes Skytterlag - V73, Links (M)

6

Joakim Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (M)

13:00
Skive
1

Asbjørn Tveit

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

2

Odd Bjørnar Johansen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

3

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

4

Einar Nysted

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

5

Johannes Fagerheim

Målselv Skytterlag - V73 (M)

6

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

14:00
Skive
1

Pål Fredriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V73 (M)

2

Inge Neri Draget Hansen

Tromsø Skytterlag - ER (M)

3

Viggo Hanssen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

4

Sigve Svendli

Storsteinnes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Njård W. Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - J, Links (M)

6

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

15:00
Skive
1

Sigmund Olsen

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

2

Ivar Holm

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

3

Odd Nilsen

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

4

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V73 (M)

5

6

Mathias Schwank-Slettli

Nedre Nordreisa Skytterlag - NU (M)

16:00
Skive
1

Evald Andersen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

2

Helmuth Larsen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

3

Trond Are Henriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V65 (M)

4

Arvid Bergmo

Nedre Nordreisa Skytterlag - V65 (M)

5

Marthe Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

6

Mathias Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - R, Finkaliber (M)

17:00
Skive
1

Kristoffer Hyttbakk Lorentsen

Falken Skytterlag - NU (M)

2

Johannes Hillestad

Falken Skytterlag - R (M)

3

Seberg Hillestad

Falken Skytterlag - NU (M)

4

Anna-Kristine Haakseth

Falken Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Ini Sofie Einarsen

Falken Skytterlag - J (K)

6

Harald Liatun

Lakselvdal Skytterlag - V65, Links (M)

17:40
Skive
1

Celine Pedersen

Lakselvdal Skytterlag - NU (K)

2

Noah Amadeus Guttormsen

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

3

4

Lucas Alexander Nordås

Bardu Skytterlag - NU (M)

5

Sturle Haugland

Bardu Skytterlag - V73 (M)

6

Baard Forseth

Bardu Skytterlag - V73 (M)