NNM bane

Arrangør: Øvre Målselv Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Torgeir Olsen

Kjøpsnes Skytterlag - V73 (M)

2

3

Mathias Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - R (M)

4

5

Marthe Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

6

7

Tore Knut Larsen

Målselv Skytterlag - V65 (M)

8

9

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (K)

10

11

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

12

13

Christoffer Larsen Kristoffersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

14

15

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - EJ (M)

16

17

Ella Sofie Malin

Tana Skytterlag - R (K)

18

19

Sáve Malin

Tana Skytterlag - ER (K)

20

21

Einar Nysted

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

22

23

Brage Elias Paulsen

Hammerfest Skytterlag - J, Links (M)

24

17:45
Skive
1

Sigve Svendli

Storsteinnes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

3

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

4

5

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

6

7

Helge Jørgensen

Falken Skytterlag - V65 (M)

8

9

Terje Olsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

10

11

Johannes Fagerheim

Målselv Skytterlag - V73 (M)

12

13

Arild Johnsen

Skibotn Skytterlag - V65 (M)

14

15

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V73 (M)

16

17

Kjell Ole Jørgensen

Falken Skytterlag - V65 (M)

18

19

20

21

Thea Eide Olsen

Alta Skytterlag - R (K)

22

23

Hedda Eide Olsen

Alta Skytterlag - J, Links (K)

24

18:30
Skive
1

2

3

Einar Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - V73 (M)

4

5

Terje Rubbås

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

6

7

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

8

9

Sondre Klokkerhaug

Øvre Målselv Skytterlag - J (M)

10

11

Olav Sletten

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

12

13

Ervin Johansen

Målselv Skytterlag - ER, Links (M)

14

15

Eline Elvebø

Målselv Skytterlag - R, Finkaliber (K)

16

17

Daniel Elvebø

Målselv Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

18

19

Maren Andersen

Storfjord Skytterlag - R, Finkaliber (K)

20

21

22

23

Ailin Z. Olsen

Hammerfest Skytterlag - ER, Links (K)

24

19:15
Skive
1

Torinn Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - EJ (K)

2

3

Njård W. Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - J, Links (M)

4

5

Ingolf Mortensen

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

6

7

Benjamin Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - J (M)

8

9

Truls Ringstad

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

10

11

Ini Sofie Einarsen

Falken Skytterlag - J (K)

12

13

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

14

15

Arvid Eriksen

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

16

17

Steinar Engstad

Skibotn Skytterlag - V73 (M)

18

19

20

21

22

23

24