NNM felt

Arrangør: Målselv Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:00
Skive
1

Ole Jakob Olsen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

2

Tore Knut Larsen

Målselv Skytterlag - V65 (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

08:30
Skive
1

Ingolf Mortensen

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

Asbjørn Tveit

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

09:00
Skive
1

Kjell Hansen

Saltdal Skytterlag - V73 (M)

2

Terje Håkonsen

Saltdal Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

09:30
Skive
1

Marcus Johan Jakobsen

Bodø Østre Skytterlag - R (M)

2

3

4

5

Arild Johnsen

Skibotn Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

10:00
Skive
1

Sigve Svendli

Storsteinnes Skytterlag - R (M)

2

Anna Kristine Svendli

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

3

4

5

Ini Sofie Einarsen

Falken Skytterlag - J (K)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

10:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

11:00
Skive
1

Johannes Fagerheim

Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

Ervin Johansen

Målselv Skytterlag - ER, Links (M)

3

4

5

Terje Olsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

6

Elias Finnstø Høgmo

Skibotn Skytterlag - J (M)

7

Marius Elofsson

Skibotn Skytterlag - J (M)

8

Elma Kaisa Magdaleena Viik-Bruvold

Skibotn Skytterlag - ER (K)

9

10

John Johnsen

Gisund Skytterlag - V73 (M)

11

Julie Nymo Johnsen

Gisund Skytterlag - V73 (K)

12

13

14

15

Ailin Z. Olsen

Hammerfest Skytterlag - ER, Links (K)

11:30
Skive
1

Mathias Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - R (M)

2

Marthe Heggem Eira

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

3

4

Vetle Kosmo

Sulitjelma Skytterlag - J (M)

5

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (K)

6

Christoffer Larsen Kristoffersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

7

Ella Sofie Malin

Tana Skytterlag - R (K)

8

Sáve Malin

Tana Skytterlag - ER (K)

9

Dag Volden

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

10

Tore Winje

Målselv Skytterlag - V73 (M)

11

Tim Ørjasæter

Ramsund Skytterlag - R (M)

12

Karine Linnea Søderholm Ørjasæter

Ramsund Skytterlag - ER (K)

13

Ulf Nylund

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

14

Nils Kåre Sørensen

Storsteinnes Skytterlag - V73, Links (M)

15

Brage Elias Paulsen

Hammerfest Skytterlag - J, Links (M)

12:00
Skive
1

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

2

Helmuth Larsen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

3

Einar Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - V73 (M)

4

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V73 (M)

5

Evald Andersen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

6

Torvald Gamst

Brøstadbotn Skytterlag - V73 (M)

7

Bernt Johan Bergum

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

8

Kåre Garnes

Narvik Skytterlag - V73 (M)

9

Erling Frantzen

Bjerkvik Skytterlag - V65 (M)

10

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

11

Sondre Klokkerhaug

Øvre Målselv Skytterlag - J (M)

12

Olav Sletten

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

13

Eva Henriksen

Storsteinnes Skytterlag - V65 (K)

14

Hårik Frydenlund

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

15

Per Myhre

Storsteinnes Skytterlag - V65, Links (M)

12:30
Skive
1

Herulf Berntsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

Arvid Brandser

Gisund Skytterlag - V73 (M)

3

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - ER (K)

4

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

5

Steinar Engstad

Skibotn Skytterlag - V73 (M)

6

Sturle Haugland

Bardu Skytterlag - V73 (M)

7

Helge Jørgensen

Falken Skytterlag - V65 (M)

8

Bjørn Erik Andersson

Bjøllånes Skytterlag - V65 (M)

9

Svein Inge Nordkild

Bjerkvik Skytterlag - V65 (M)

10

Gudmund Røsdal

Mosjøen Skytterlag - V73 (M)

11

Lars Nordhuus

Brønnøysund Skytterlag - V73 (M)

12

13

Kjell Ole Jørgensen

Falken Skytterlag - V65 (M)

14

Thea Eide Olsen

Alta Skytterlag - R (K)

15

Hedda Eide Olsen

Alta Skytterlag - J, Links (K)

13:00
Skive
1

Torgeir Olsen

Kjøpsnes Skytterlag - V73 (M)

2

Kjell Arne Hermansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

3

Steinar Aufles

Mosjøen Skytterlag - V65 (M)

4

Leif Olaf Simensen

Alta Skytterlag - V73 (M)

5

Ivar Holm

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

6

Sigmund Olsen

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

7

Odd Nilsen

Lyngen Skytterlag - V73 (M)

8

Idar Isaksen

Gisund Skytterlag - V73 (M)

9

Arild Fjellaksel

Evenes Skytterlag - V65 (M)

10

Dagfinn Skavdal

Tromsø Skytterlag - V65 (M)

11

Terje Rubbås

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

12

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

13

Fritz Melsbø

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

14

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

15

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

13:30
Skive
1

Svein Andreassen

Bodø Østre Skytterlag - V73 (M)

2

Trond Are Henriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V65 (M)

3

Arvid Bergmo

Nedre Nordreisa Skytterlag - V65 (M)

4

Tor Robert Johansen

Bodø Østre Skytterlag - V73 (M)

5

Odd Bjørnar Johansen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

6

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

7

Viggo Hanssen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

8

Andrea Karoline Nikolaisen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - R (K)

9

Ida Sofie Nikolaisen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - J (K)

10

Inge Neri Draget Hansen

Tromsø Skytterlag - ER (M)

11

Terje Thorstad

Bodø Østre Skytterlag - V65 (M)

12

Karoline Winter Nordhuus

Brønnøysund Skytterlag - R (K)

13

Anna-Kristine Haakseth

Falken Skytterlag - R (K)

14

Pål Fredriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V73 (M)

15

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

14:00
Skive
1

Sverre J G Ødegård

Alteren Skytterlag - ER (M)

2

Olav Børve

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

3

Tore Thomassen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

4

Einar Nysted

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

5

Truls Ringstad

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

6

Jens Johansen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

7

Odd Lian

Trondenes Skytterlag - V73 (M)

8

Idar Sareussen

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

9

Synnøve Afrodite Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - J (K)

10

Jenny Sofie Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - ER (K)

11

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - R (K)

12

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - ER, Links (K)

13

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

14

Benjamin Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - J (M)

15

Njård W. Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - J, Links (M)