VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet

Arrangør: Søndre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

14:00
Skive
1

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

2

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

3

4

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

5

Ragnar Bergane

Tørdal Skytterlag - V73 (M)

6

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

7

8

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

9

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - ER (K)

15:00
Skive
1

2

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

3

4

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - J (K)

5

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

6

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - ER (M)

7

8

Ole Jørgen Klaseie

Nordre Land Skytterlag - V73 (M)

9

Nils Erik Nilsen

Nordre Land Skytterlag - V65 (M)

16:00
Skive
1

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V73 (M)

5

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

6

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

7

8

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

9

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V73, Links (M)

17:00
Skive
1

Kristin Husum

Leikanger Skyttarlag - ER (K)

2

Finn Olav Nordli

Tingelstad Skytterlag - V65 (M)

3

4

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

5

6

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

7

8

Ola Nordvik

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

9

Helge Bævre

Bæverdalen Skytterlag - V73 (M)

18:00
Skive
1

Knut Fredrik G Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Anne Birgit Dokken

Nordre Land Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

4

Markus Henriksen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

5

Hans Kristian Dokken

Nordre Land Skytterlag - J (M)

6

Martin Ottershagen

Løiten Skytterlag - V73 (M)

7

8

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - EJ, Links (M)

9

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

19:00
Skive
1

Kristian Leret Haugan

Blaker Skytterlag - R (M)

2

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - R (M)

3

4

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - ER (K)

5

Sander Moland

Blaker Skytterlag - J (M)

6

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - J (K)

7

8

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

20:00
Skive
1

Magnus Østmodalen

Nord-Odal Skytterlag - J (M)

2

Odin Williksen Afdal

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

3

4

Alexander Garli

Etnedal Skyttarlag - J (M)

5

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - EJ (M)

6

Linus Braute Bakken

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

7

8

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)

9

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)