NNM stang og felthurtig

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

13:00
Skive
1

Børre Pedersen

Lakselvdal Skytterlag - 5 (M)

2

Truls Pedersen

Lakselvdal Skytterlag - 4 (M)

3

4

5

Roy Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - 3 (M)

6

Marius Levang

Lakselvdal Skytterlag - 3 (M)

13:40
Skive
1

Ingolf Mortensen

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

2

Sveinung Kvamme

Målselv Skytterlag - 5 (M)

3

Arild Johnsen

Skibotn Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

Bengt-Erik Hansen

Balsfjord Skytterlag - 4 (M)

14:20
Skive
1

Stein Are Nøstvik

Balsfjord Skytterlag - 2 (M)

2

Raymond Eliassen

Saltdal Skytterlag - 5 (M)

3

Lasse Gyltnes

Ramsund Skytterlag - 3 (M)

4

Tore Nilsen

Storfjord Skytterlag - 5 (M)

5

Ben Helland

Alteren Skytterlag - 4 (M)

6

Trond Einar Myrvik

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

15:00
Skive
1

Torfinn R Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 4 (M)

2

Trond Magne Bentseng

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

3

John Olav Solaas

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

4

Arnt Erik Aune

Bodø Østre Skytterlag - 5 (M)

5

Runar Finvåg

Bodø Østre Skytterlag - 4 (M)

6

Kjell Roger Bjørhusdal

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

15:40
Skive
1

Svein Richard Rogne

Hv-14 Sør-Hålogaland - AG3 (M)

2

Jørn Arve Vedhugnes

Tana Skytterlag - 5 (M)

3

Ørjan Larsos

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

4

Elias Johan Vollan

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

5

Kjetil Edvardsen

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

6

Jørn Arve Vedhugnes

Hv-17 Finnmark - AG3 (M)

16:20
Skive
1

Aleksander Instanes Markussen

Ramsund Skytterlag - EJ (M)

2

Lars A. Nymo

Gisund Skytterlag - 4 (M)

3

Tor Jostein Jenssen

Bardu Skytterlag - 4 (M)

4

Guttorm Kvernmo

Narvik Skytterlag - 3 (M)

5

Gunnar Olsen

Tretinddalen Skytterlag - V55, Links (M)

6

John Helge Steinnes

Storfjord Skytterlag - V55 (M)

17:00
Skive
1

Terje Mellem

Bjerkvik Skytterlag - V55 (M)

2

Marina Rognmo Mellem

Bjerkvik Skytterlag - 3 (K)

3

Karin Rognmo Mellem

Bjerkvik Skytterlag - 1 (K)

4

Hilmar Johansen

Nesna Skytterlag - 5 (M)

5

Nora Johansen

Nesna Skytterlag - 4 (K)

6

Nils Johan Johansen

Nesna Skytterlag - 4, Links (M)

17:40
Skive
1

Jan Otto Kaino

Kvænangen Skytterlag - 2 (M)

2

Conny J. Karlsen

Alta Skytterlag - 4 (K)

3

Vidar Olsen

Alta Skytterlag - 2 (M)

4

Bjørnar Eriksen

Kvænangen Skytterlag - 4 (M)

5

Hedda Eide Olsen

Alta Skytterlag - J, Links (K)

6

Ståle Bjørnvåg

Ramsund Skytterlag - 2 (M)

18:20
Skive
1

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - EJ (K)

2

Bård Pedersen

Bodø Østre Skytterlag - V55 (M)

3

Berit Pauline Pedersen

Bodø Østre Skytterlag - 2 (K)

4

Thorbjørn Solås

Ramsund Skytterlag - V55 (M)

5

Terje Andreas Solås

Ramsund Skytterlag - 4 (M)

6

Arnulf Losvar

Alta Skytterlag - V55, Links (M)

19:00
Skive
1

Torfinn Govasli

Øvre Velfjord Skytterlag - V55 (M)

2

Ulrik Johan Jakobsen

Trondenes Skytterlag - 3 (M)

3

Arild Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V55 (M)

4

Erik Tobias Sletteland

Lakselvdal Skytterlag - 4 (M)

5

Torinn Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - EJ (K)

6

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

19:40
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

2

Leif Olaf Simensen

Alta Skytterlag - V73 (M)

3

Sondre Klokkerhaug

Øvre Målselv Skytterlag - J (M)

4

Olav Sletten

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

5

Hallgeir Myhre

Lakselvdal Skytterlag - V55 (M)

6

Tore Winje

Målselv Skytterlag - V73 (M)

20:20
Skive
1

Øyvind Langø

Øvre Velfjord Skytterlag - 3 (M)

2

Jøran Nordhuus

Brønnøysund Skytterlag - 4 (M)

3

Lars Nordhuus

Brønnøysund Skytterlag - V73 (M)

4

Erlend Burø Sæther

Andenes Skytterlag - 5 (M)

5

Frode Sæther

Andenes Skytterlag - 3 (M)

6

Njård W. Håkstad

Lakselvdal Skytterlag - J, Links (M)

21:00
Skive
1

Jan-Peter Ysland

Hv-14 Sør-Hålogaland - HK416 (M)

2

3

Vegard Ysland

Bodø Østre Skytterlag - 4 (M)

4

Synnøve Afrodite Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - J (K)

5

Carina Ysland

Bodø Østre Skytterlag - EJ (K)

6

Magnus Kjelaas

Øvre Målselv Skytterlag - 3 (M)