Ungdomsstevne hos Viken Skytterlag

Arrangør: Viken (opland) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Emil Ødegården

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

2

Markus Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - NU (M)

3

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

4

5

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

6

7

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

8

9

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

10

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

09:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

10:30
Skive
1

Johan Grønning

Vestre Toten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Henrik Beck

Vestre Toten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Martin Sandberg

Vestre Toten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

5

Niklas Helgesen

Vestre Toten Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

6

7

Aiden Otterholm Flood

Viken (opland) Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

9

10

11:15
Skive
1

Markus Aleksander Rosenberger

Nordstrand Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12:00
Skive
1

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - ER (M)

2

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - ER (M)

3

Sigurd Stenberg

Tingelstad Skytterlag - ER (M)

4

Fredrik Løvli Velta

Tingelstad Skytterlag - NU (M)

5

6

7

8

Tomine Borgli

Tingelstad Skytterlag - ER (K)

9

10

Amund Aalberg

Tingelstad Skytterlag - ER, Links (M)

12:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

Magnus Berger Wear

Røyken og Hurum Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

10

Østen Berget

Røyken og Hurum Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

13:30
Skive
1

Sam Anton Broork

Randsfjord Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Mie Øen

Nes/Hovind Skytterlag - NU, Links (K)

3

Julius Sørli

Nes/Hovind Skytterlag - ER (M)

4

Linus Aasen

Nes/Hovind Skytterlag - ER (M)

5

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - ER (M)

6

Andreas Linnerud Krogstad

Tyristrand Skytterlag - ER (M)

7

Amalie Nergård

Løiten Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Balder H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

9

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

10

14:15
Skive
1

Karsten Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Erlend Lindahl

Tyristrand Skytterlag - ER (M)

4

Mathea Barlund

Skarpskytten Skytterlag - EJ (K)

5

6

Alan Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - NU (M)

7

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

8

9

10