LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal

Arrangør: Sigdal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Olaf Sætra Erikstein

Lunde Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Dorthea Sætra Erikstein

Lunde Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

4

5

6

7

8

9

10

09:45
Skive
1

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Vegard Skulstad

Jondalen Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

3

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

4

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

5

Inge Martin Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

7

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Sander Wåg Øygard

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Åshild Vatnås Bråten

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

10:30
Skive
1

Espen Hansen Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - NV (M)

2

Sandra Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - R (K)

3

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

4

Sebastian Knudsen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

5

Magnus Berger Wear

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

6

Noah Schaal Johansen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

7

Leon Stensberg

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

8

Anniken Nylund

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (K)

9

Østen Berget

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

10

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

11:15
Skive
1

Joar Holtsmark

Røyken og Hurum Skytterlag - KIK (M)

2

Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - ER (K)

3

Lilja Sofie Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

4

Charlotte F Lund

Blaker Skytterlag - ER (K)

5

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - J (M)

6

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (K)

7

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

8

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

9

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - J (M)

12:00
Skive
1

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

Andrine Rønningsdalen Fjelldal

Jondalen Skytterlag - ER (K)

3

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

4

Jakob Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

5

Ingrid Viktoria Isnæs

Asker Skytterlag - ER (K)

6

Eirik Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

8

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - J (K)

9

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

10

Arne Rogne

Øystre Slidre Skyttarlag - V73 (M)

12:45
Skive
1

2

3

4

5

6

Solveig Havik Holst

Fiskum Skytterlag - NU (K)

7

Sebastian E Johnsen

Fiskum Skytterlag - ER (M)

8

Stian Solheim

Fiskum Skytterlag - ER (M)

9

Martin Fossli Kirkebøen

Fiskum Skytterlag - NU (M)

10

Elisabeth Havik Johnsen

Fiskum Skytterlag - ER (K)

13:30
Skive
1

Åse Moa

Fiskum Skytterlag - V73 (K)

2

Mons Svingen Thoresen

Fiskum Skytterlag - NU (M)

3

Daniel Gerhard Berger

Fiskum Skytterlag - ER (M)

4

Daniel Dahlman

Fiskum Skytterlag - ER (M)

5

Peter Eggar Selbæk

Fiskum Skytterlag - NU (M)

6

Tiril Grøterud Løvstad

Fiskum Skytterlag - ER (K)

7

Birk Løvstad

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

8

Helene Veres Andreassen

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

9

Ingeborg Gjøsæther Tyse

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

10

Sara Kristine Havik-Johnsen

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

14:15
Skive
1

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

2

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

5

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

6

Simen Sanne

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

7

Hans Robert Gaarder

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

8

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

9

Erik Bakke

Fiskum Skytterlag - V65 (M)

10

15:00
Skive
1

Karoline Jamne

Sigdal Skytterlag - R (K)

2

Henrik Jamne

Sigdal Skytterlag - ER (M)

3

Inga Bråthen Grønhovd

Ringerike Skytterlag - J (K)

4

Alan Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - NU (M)

5

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

6

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

7

Brede Jensen

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

8

Ragnar Bergane

Tørdal Skytterlag - V73 (M)

9

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

10

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

15:45
Skive
1

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

3

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

4

Narve Fulsaas

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

5

Severin Helgesplass

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

6

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

7

Jøran Bjørge

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

8

Erling Evju

Øvre Bø Skytterlag - V73 (M)

9

Adrian Slevikmoen Rolfstad

Sigdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Markus Aleksander Rosenberger

Nordstrand Skytterlag - R, Finkaliber (M)

16:30
Skive
1

Herman Finstad Molland

Kongsberg Skytterlag - J (M)

2

Anders Tiller Munn

Kongsberg Skytterlag - J (M)

3

Benjamin Høgbråthen

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

4

Syver Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - R (M)

5

Alma Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - NU (K)

6

Emil Meyer

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

7

Emil Risvoll Kvernes

Kongsberg Skytterlag - J (M)

8

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - J (M)

9

Olav Esaiassen

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

10

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

17:15
Skive
1

Arne Bergan

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

2

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

3

Mathea Barlund

Skarpskytten Skytterlag - J (K)

4

5

Tobias Barlund

Skarpskytten Skytterlag - NV (M)

6

7

8

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - ER (M)

9

Hedda Lohne Tveit

Tørdal Skytterlag - J, Links (K)

10

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - ER (M)