LågenCup 2021 runde 1 - Flesberg

Arrangør: Flesberg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

Arne Bergan

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

3

4

5

6

7

8

Viel Flaget Dalergaarden

Flesberg Skytterlag - R (K)

9

Vanja Sandemo

Flesberg Skytterlag - R (K)

10

Liam Embergsrud

Flesberg Skytterlag - R, Links (M)

11

Niri August Kvalstad

Flesberg Skytterlag - ER (M)

12

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - J (K)

13

14

09:45
Skive
1

Elisabeth Havik Johnsen

Fiskum Skytterlag - ER (K)

2

Stian Solheim

Fiskum Skytterlag - ER (M)

3

Martin Fossli Kirkebøen

Fiskum Skytterlag - NU (M)

4

Solveig Havik Holst

Fiskum Skytterlag - NU (K)

5

Sebastian E Johnsen

Fiskum Skytterlag - ER (M)

6

Mons Svingen Thoresen

Fiskum Skytterlag - NU (M)

7

Daniel Gerhard Berger

Fiskum Skytterlag - ER (M)

8

Daniel Dahlman

Fiskum Skytterlag - ER (M)

9

Peter Eggar Selbæk

Fiskum Skytterlag - NU (M)

10

Tiril Grøterud Løvstad

Fiskum Skytterlag - ER (K)

11

Birk Løvstad

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

12

Helene Veres Andreassen

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

13

Ingeborg Gjøsæther Tyse

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

14

Sara Kristine Havik-Johnsen

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

10:30
Skive
1

Karoline Jamne

Sigdal Skytterlag - R (K)

2

Henrik Jamne

Sigdal Skytterlag - ER (M)

3

Inga Bråthen Grønhovd

Ringerike Skytterlag - J (K)

4

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

5

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

6

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

7

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

8

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

9

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

10

Alan Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - NU (M)

11

Adrian Slevikmoen Rolfstad

Sigdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

Åse Moa

Fiskum Skytterlag - V73 (K)

13

Erik Bakke

Fiskum Skytterlag - V65 (M)

14

11:15
Skive
1

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

2

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - J (M)

3

Anders Tiller Munn

Kongsberg Skytterlag - NV (M)

4

Herman Finstad Molland

Kongsberg Skytterlag - J (M)

5

Olav Esaiassen

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

6

Alma Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - NU (K)

7

Syver Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - R (M)

8

Benjamin Høgbråthen

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

9

Emil Meyer

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

10

Emil Risvoll Kvernes

Kongsberg Skytterlag - J (M)

11

Jøran Bjørge

Sigdal Skytterlag - EJ (M)

12

Markus Aleksander Rosenberger

Nordstrand Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

Vegard Skulstad

Jondalen Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

14

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12:00
Skive
1

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

2

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

3

Brede Jensen

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

4

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

5

Ragnar Bergane

Tørdal Skytterlag - V73 (M)

6

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

7

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

8

Narve Fulsaas

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

9

Severin Helgesplass

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

10

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

11

Dorthea Sætra Erikstein

Lunde Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - EJ (K)

13

Olaf Sætra Erikstein

Lunde Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

14

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - ER (K)

12:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

13:30
Skive
1

Sandra Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - R (K)

2

Espen Hansen Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - NV (M)

3

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

4

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

5

Noah Schaal Johansen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

6

Magnus Berger Wear

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

7

Østen Berget

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

8

Anniken Nylund

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (K)

9

Leon Stensberg

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

10

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

11

Joar Holtsmark

Røyken og Hurum Skytterlag - KIK (M)

12

Sebastian Knudsen

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

13

Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - ER (K)

14

Lilja Sofie Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

14:15
Skive
1

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - J (M)

2

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - ER (M)

3

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

4

Charlotte F Lund

Blaker Skytterlag - ER (K)

5

Ingrid Viktoria Isnæs

Asker Skytterlag - ER (K)

6

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - J (M)

8

Jakob Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

9

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

10

Eirik Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Anne-Lise Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - V73 (K)

12

Odin Bergheim

Asker Skytterlag - ER (M)

13

Torjus Bergheim

Asker Skytterlag - EJ (M)

14

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (K)

15:00
Skive
1

Arne Rogne

Øystre Slidre Skyttarlag - V73 (M)

2

Mathea Barlund

Skarpskytten Skytterlag - J (K)

3

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

4

Inge Martin Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

5

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

7

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Sander Wåg Øygard

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Åshild Vatnås Bråten

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

10

Tobias Barlund

Skarpskytten Skytterlag - NV (M)

11

12

13

14

15:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16:30
Skive
1

2

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - ER (K)

3

Simen Sanne

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

4

Hans Robert Gaarder

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

5

6

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

7

8

9

10

11

12

13

14

17:15
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14