Samlagstevne, finfelt, kun ungdom under 20 år

Arrangør: Aas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

4

5

09:15
Skive
1

2

3

4

5

09:30
Skive
1

2

3

4

5

09:45
Skive
1

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - J (K)

2

Kristine Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

3

Mathias Granhus

Aas Skytterlag - ER (M)

4

Torkild Kvarme

Aas Skytterlag - R (M)

5

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - R, Links (M)

10:00
Skive
1

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

3

Anton Orderud

Trøgstad Skytterlag - R (M)

4

Thea Cecilie Stang

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

5

Kristoffer Stang

Moss og Våler Skytterlag - R (M)

10:15
Skive
1

Kristoffer Ødegaard Kronseth

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

2

Balder H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

3

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

4

Erik Tobias Sæther

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

5

Andreas Kure

Aas Skytterlag - ER (M)

10:30
Skive
1

Bendik Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - EJ (M)

2

Embla Garder

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (K)

3

Julie Marie Ottesen

Aas Skytterlag - J, Links (K)

4

Emil Ottesen

Aas Skytterlag - R (M)

5

Rasmus Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - ER (M)

10:45
Skive
1

Hallvard Gøthesen

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

2

William Andreas Feren

Kråkstad og Ski Skytterlag - NV (M)

3

Mathilde Kindem Sundsaasen

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (K)

4

Adam Holmqvist

Kråkstad og Ski Skytterlag - EJ (M)

5

11:00
Skive
1

2

3

Jakob Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

4

Eirik Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - R (M)

5

Emil Anders Kråkenes

Kråkstad og Ski Skytterlag - R (M)

11:15
Skive
1

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (K)

2

Odin Williksen Afdal

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

3

4

Linus Braute Bakken

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

5

Christian Frydenlund Haneborg

Kråkstad og Ski Skytterlag - NU (M)

11:30
Skive
1

August Skulberg

Spydeberg Skytterlag - R (M)

2

Oliver Graarud

Spydeberg Skytterlag - R (M)

3

Sunniva Frøne-Hauger

Spydeberg Skytterlag - R (K)

4

5

Markus Solend

Spydeberg Skytterlag - J, Links (M)

11:45
Skive
1

2

Mikkel Elvestad

Trøgstad Skytterlag - ER (M)

3

4

Theo Ottesen-Sørgaard

Aas Skytterlag - R (M)

5

Tallak Wollebæk Vaadal

Aas Skytterlag - NU (M)

12:00
Skive
1

Robin Lyshaug

Aas Skytterlag - R (M)

2

Martine Øvrum Gaarder

Aas Skytterlag - R (K)

3

Sigrid Austreng Røysland

Aas Skytterlag - R (K)

4

Liv Elin Kvarme

Aas Skytterlag - NV (K)

5

Trym Lyshaug

Aas Skytterlag - NU (M)

12:15
Skive
1

2

3

4

5

12:30
Skive
1

2

3

4

5

12:45
Skive
1

2

3

4

5