Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet. Oversikten ta kun med åpne stevner. Interne stevner tas ikke med. NB! Listene er uoffisielle. Videre utvikling av denne løsningen er ikke prioritert.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Åge Haugen Valsøyfjord Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 350 (21)
2 Alf Høysæter Tysse Skyttarlag Oppedal stemna 15M 350 (16)
3 Leiv Håkon Kaldestad Husnes Skyttarlag Os karusellen 2 349 (22)
4 Øyvind Lilledrange Flikka Skytterlag Karusell 15 m 349 (20)
4 Egil Time Time Skytterlag Romjulsstevne 349 (20)
6 Egil Wikan Nora Skytterlag Samlagsstevne 15 m 349 (19)
6 Torfinn Gaustad Trøgstad Skytterlag Novemberstevne 349 (19)
8 Knut Bakken Stjørdal Skytterlag Åpent 349 (16)
9 Odd Petter Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Novemberstevnet Frogn og Drøbak 349 (15)
10 Arild Hjertås Dunderlandsdalen Skytterlag Dobbeltstevne 2 Kirkhaugen 349 (13)
11 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag Siljan SM 15m Telemark 348 (17)
11 Kjell Juvland Sauherad Skytterlag Siljan 15m Karusell 2016 348 (17)
11 Leif Hagen Ådal Skytterlag 5.runde innendørsserien 348 (17)
14 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag Siljan SM 15m Telemark 348 (16)
14 Magnar Isene Førde Skyttarlag Adventsstemne miniatyr 348 (16)
14 Svein Terje Ohm Haugesund og Sveio Skyttarlag 15m stevne Sandeid 348 (16)
17 Per Helge Langseth Lånke Skytterlag Åpent 348 (15)
18 Arne Johan Grøtting Oslo Østre Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 348 (14)
18 Bjørn Trøite Rennebu Skytterlag Åpent Hemnemesterskap 348 (14)
20 Bjarne Sandvik Knipenborg Skyttarlag Nyborg 15m 348 (13)
20 Yngvar Vataker Sandar og Sandefjord Skytterlag 15m stevne og 3. stevne i trippelen. 348 (13)
20 Tore Norheim Sauherad Skytterlag Trippelstevne 15m Numedal 348 (13)
20 Berge Legland Strandvik Skyttarlag 15 m Stevne Bømlo 348 (13)
24 Steinar Dalby Aasveen Skytterlag Fylkesstevne Oppland 348 (12)
24 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag Riflen/Skogers høststevne 2016 348 (12)
26 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevne 15 meter 2016 348 (10)
27 Dag Voigt Egersund Skytterlag Karusell 15 m 348 (8)
28 Hans Iver Kojedal Røros Skytterlag Samlagsstevne 15 m 347 (18)
28 Jon Nordvik Surnadal Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 347 (18)
30 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag Novemberstevne 347 (17)
31 Gunnar Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Nordmør Open 2016 Finale 347 (16)
31 Hans Nygård Aureosen Skytterlag Landsdelskretsstevne 15 Meter 2016 347 (16)
31 Lars Esse Bamble Skytterlag Romjulstevnet 15m 2016 347 (16)
31 Åsmund Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hemne open 347 (16)
31 Trond Tangstad Mosvik Skytterlag Åpent 15m-stevne Aasen skl 347 (16)
31 Terje Høyland Time Skytterlag Romjulstevne 347 (16)
37 Geir Lunde Klepp Skytterlag Nyttårstevnet 2 347 (15)
37 Hans Bech Tingelstad Skytterlag Fylkesstevne Oppland 347 (15)
37 Helge Helgesen Valnesfjord Skytterlag Åpent Stevne 2 Bodø Samlagsmesterskap 347 (15)
40 Per Meel Balestrand Skyttarlag Østrestevnet 15m 347 (14)
40 Ivar Ueland Klepp Skytterlag Karusell 15 m 347 (14)
40 Lars Kåre Almeland Voss Skyttarlag Miniatyrstemna Voss 347 (14)
43 Bjarne By Skaun Skytterlag Romjulstreffen 347 (13)
43 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag Treningskarusell Ringerike skyttersamlag 347 (13)
43 Terje Holm Søndre Land Skytterlag Lapua Cup Runde 3 347 (13)
43 Idar Sareussen Trondenes Skytterlag SM 15m 347 (13)
43 Erik Skaug Åsheim Skytterlag Åpent stevne 347 (13)
48 Tor Bjørnødegård Etnedal Skyttarlag Torpastevnet 15m 347 (12)
48 Kurt Birger Vatle Langseth Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 347 (12)
48 Frode Albertsen Mosjøen Skytterlag Mosjøen Malerservice Cup 4 347 (12)
48 Steinar Hårklau Voss Skyttarlag Lapuacup runde 3 Voss 347 (12)
52 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Februarminiatyren 2016 347 (11)
52 Harald Denstad Stjørdal Skytterlag Åpent 347 (11)
54 Ole Steigedal Meldal Skytterlag Julecup Rennebu 347 (10)
54 Terje Vidar Strand Trøgstad Skytterlag 15M stevne Fiskum 347 (10)
54 Even Lund Ullensvang Skyttarlag Lapuacup 4.runde 16/17 347 (10)
57 Magne Jemtland Gjerpen Skytterlag Mælum 15m karusell 2016 347 (9)
58 Andreas Solvik Hornindal og Markane Skyttarlag Fylkesstemne 347 (4)
59 Harald Grytaas Osterøy Skyttarlag 15 m Stevne Bømlo 346 (18)
60 Bjørn Myrset Elverum Skytterlag Åpent 15m-stevne Aasen skl 346 (17)
60 Jon Magnar Gjerland Holsen Skyttarlag Haust-treff Norum 2016 346 (17)
62 Marianne Lilletveit Granvin Skyttarlag 4x 15m Aurland 346 (16)
62 Emil Haugan Mostadmark Skytterlag Åpent 346 (16)
62 Bernt Røkke Stordalen Skytterlag Orkdal Energi innertier'n 346 (16)
65 Toralf Tøsse Aurland Skyttarlag Samlagstemne 15m Sogn Indre 346 (15)
65 Trond Nygård Nes/Hovind Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 346 (15)
65 Knut Steinar Bråten Søndre Land Skytterlag Lapua Cup Runde 3 346 (15)
65 Oddvar Staxrud Tingelstad Skytterlag Nannestad stevnet 15 m 346 (15)
69 Svein Kå. Søyland Gjesdal Skytterlag 15m stevne Vindafjord 346 (14)
69 Tor Even Dahl Klæbu Skytterlag Åpent 346 (14)
69 Stein Heggen Oslo Østre Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 346 (14)
69 Per Eikestad Tysse Skyttarlag Samlagsstevnet 15m 346 (14)
73 Ola Loneland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Dalsfjordstemnet Hyllestad 346 (13)
73 Terje Alværvik Gaular Skyttarlag Sunnfjordpokalen runde 1 346 (13)
73 Kjell Magne Lervik Halsa (Nordmør) Skytterlag Åpent 346 (13)
73 Åge Steinslett Hattfjelldal Skytterlag 6. Mosjøen Malerservice Cup 346 (13)
73 Anders Metveit Imenes Skytterlag Romjulsstevne 346 (13)
73 Geir Mikkelson Stord Skytterlag Strandebarm miniatyren 2016 346 (13)
79 Svein Andreassen Bodø Østre Skytterlag Dobbelstevne. 2 Bodø 346 (12)
79 Trond Wingstad Storfjord Skytterlag Kretscupen runde 2, krets 3 346 (12)
79 Yngve Sannvoll Åsnes Skytterlag 4. RUNDE I LAPUA CUP 346 (12)
82 Per Atle Fredheim Hafslo Skyttarlag Østrestevnet 15m 346 (11)
82 Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve Skytterlag Stord Miniatyren 346 (11)
82 Stig Oddbjørn Aas Mostadmark Skytterlag Åpent 346 (11)
82 Willy Sverkmo Namdalseid og Lyngen Skytterlag Åpent 15m-stevne Markabygda skl 346 (11)
82 Jon Olav Jåtun Søgne Skytterlag Romjulstevne 346 (11)
87 Nils Åge Sandal Røldal Skyttarlag 15m stevne Sandeid 346 (10)
87 Johnny Helgesen Skjeberg Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 346 (10)
87 Jan Olav Sagbakken Søndre Land Skytterlag Åpent stevne 346 (10)
90 Kristian Steen Nordre Skage Skytterlag Byggmakkerstevnet 345 (19)
91 Kåre Sivertsen Løveid Skytterlag Gjerpen og Løveids 15m stevne 345 (18)
92 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (17)
92 Magne Lorentzen Søgne Skytterlag Greipstadstevnet 15m 345 (17)
92 Leif Arthur Kvam Åsane/Hordvik Skyttarlag Tysse 15m 345 (17)
95 Odd Egil Sneisen Mostadmark Skytterlag Åpent 345 (16)
96 Stein Feyling Østbøll Birkenes Skytterlag Greipstadstevnet 15m 345 (14)
96 Asbjørn Mathisen Jondalen Skytterlag 1.Runde LP-Cup 15M 345 (14)
96 Asbjørn Grendstad Klæbu Skytterlag Åpent 345 (14)
96 Karl Emil Grina Tingelstad Skytterlag Fylkesstevne Oppland 345 (14)
96 Kjell Ulvedal Åsane/Hordvik Skyttarlag 15m stevne Vindafjord 345 (14)
101 Jan Arild Bjordal Bjordal/søreide Skyttarlag Solundstemnet miniatyr 2016 345 (13)
101 Kjell Ulvedal Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Oppedal stemna 15M 345 (13)
101 May Britt Nordli Ringerike Skytterlag Nittedalstevnet 15m 345 (13)
101 Dagfinn Skavdal Tromsø Skytterlag Bymesterskap 15m 345 (13)
105 Bodvar Øvrevik Finnøy Skytterlag 15m stevne Vindafjord 345 (12)
105 Svein Søyland Gjesdal Skytterlag Nittedalstevnet 15m 345 (12)
105 Bengt Næss Hafslo Skyttarlag Hyen Miniatyr 345 (12)
108 Arild Solvang Jordet og Tenaasen Skytterlag Samlagsmesterskap 345 (11)
108 Bjørn-Ove Aakre Osterøy Skyttarlag Bergen 15m 345 (11)
108 Torfinn Govasli Øvre Velfjord Skytterlag 7. Mosjøen Malerservice Cup 345 (11)
111 Trond Hjertås Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent stevne 2 345 (10)
111 Arild Gunnar Rasmussen Holum Skytterlag Sørlandskretsmesterskap 15m 345 (10)
111 Leiv Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Haugen miniatyr 2016 345 (10)
111 Otto Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (10)
115 Harry Bjerregaard Bardu Skytterlag SM Miniatyr 2016 345 (9)
116 Arne Palerud Drangedal Skytterlag Førjulstevne 345 (8)
117 Rolf Bremseth Stjørdal Skytterlag 22 serie runde 6 i 2015/16 345 (7)
118 Paul Inge Turi Karasjok Skytterlag Åpent stevne 15-m i Billefjord 345 (6)
119 Lars Ole Nygaard Åmot Skytterlag Høststevne 345 (5)
120 Per Myhre Storsteinnes Skytterlag Åpent miniatyrstevne Storsteinnes 344 (19)
121 Arvid Brennset Leikanger Skyttarlag 4x 15m Aurland 344 (18)
122 Erling Sylte Fiskå Skyttarlag Treningskveld 7 344 (16)
122 Øystein Ådlandsvik Herdla Skyttarlag Os karusellen 1 344 (16)
124 Idar Moseng Nora Skytterlag 15m Kvikne 344 (14)
124 Alf-Henrik Håker Tresfjord Skytterlag Innendørsstevne 344 (14)
126 Are Jenssen Hammerfest Skytterlag Åpent stevne 15-m i Billefjord 344 (13)
126 Hans Fostervoll Klæbu Skytterlag Orkdalsbanken open 344 (13)
126 Ole Grumdal Leksvik Skytterlag Åpent 15m-stevne Aasen skl 344 (13)
126 Jon Holan Lånke Skytterlag Åpent stevne 50m 344 (13)
130 Inger Rise Hallset Gulen Skyttarlag Førdekruset 344 (12)
130 Kjell Næss Leikanger Skyttarlag 4x 15m Aurland 344 (12)
130 Trond Wingstad Målselv Skytterlag Storfjordtreffen 2016 344 (12)
130 Håkon Aadland Tysse Skyttarlag Strandebarm miniatyren 2016 344 (12)
134 Bjørn Jonny Rognli Storfjord Skytterlag Kretscupen runde 3, krets 3 344 (11)
134 Kjell Otnes Valsøyfjord Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 344 (11)
136 Rune Wallin Eidsberg Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (10)
137 Frode Eliassen Askøy Skytterlag Samlagsstevnet 15m 344 (9)
137 Bengt Johnsen Målselv Skytterlag SM Miniatyr 2016 344 (9)
137 Johan Andresen Urskog Skytterlag 15m Kretskarusell Krets 1 Akershus 344 (9)
140 Ragnvald Hansen Heim/Hemne Skytterlag Åpent Hemnemesterskap 344 (7)
140 Tor Robert Johansen Saltstraumen Skytterlag Dobbeltstevne 2 Kirkhaugen 344 (7)
142 Gunnar Myrset Ringerike Skytterlag Novemberstevnet 15m Ådal 2016 344 (6)
143 Roald Bratseth Rissa Skytterlag Åpent 15m-stevne Aasen skl 343 (19)
144 Geir Inge Nedrebø Bergen Skytterlag Bergen 15m 343 (15)
144 Reidar Hestetun Hafslo Skyttarlag Nyborg 15m 343 (15)
144 Norvall Ramdahl Leksvik Skytterlag 4. runde vårkarusell Mære skl 343 (15)
147 Svein O. Østeraas Hommelvik Skytterlag Åpent 343 (14)
147 Rannveig Karlsen Mælum Skytterlag Mælum 15m karusell 2016 343 (14)
147 Oddvar Råsberg Nesse Skyttarlag Adventstemna 343 (14)
150 Truls E. Haget Elverum Skytterlag Nytårstevne 343 (13)
150 Sverre Kilen Mosvik Skytterlag Åpent stevne 50m 343 (13)
152 Olav Einang Hegra Skytterlag Samlagsstevnet 343 (12)
152 Nils Seldal Klepp Skytterlag Sørlandskretsmesterskap 15m 343 (12)
152 Arvid Austefjord Os Skyttarlag Samlagsstevnet 15m 343 (12)
152 Erling Kanestrøm Smøla Skytterlag Landsdelskretsstevne 15 Meter 2016 343 (12)
156 Oddvar Drange Os Skyttarlag Seim 15m 343 (11)
157 Gunnar G. Fornes Hegra Skytterlag Åpent 343 (10)
157 Birger Nyheim Nedre Målselv Skytterlag Nyttårssmellen 2016 343 (10)
157 Helge Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag 15 m karusellstevne i Bamble 343 (10)
160 Odd-Bjørn Vatne Kongsberg Skytterlag 6.Runde 15m LP-Cup 343 (9)
160 Rino Leirvoll Napp Skytterlag Sparebank cup nr 9 voksne 343 (9)
162 Alf Høgset Batnfjord Skytterlag Hjelmenstevnet 15-meter. 343 (8)
162 Magne Aarskog Sundnes Skyttarlag Treningskveld 7 343 (8)
162 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag Fylkesstevne Oppland 343 (8)
165 Kay Pettersen Frogn og Drøbak Skytterlag Novemberstevnet Frogn og Drøbak 343 (7)
166 Per Kristian Lønhøiden Eidskog Skytterlag FØRJULSTREFEN 342 (18)
167 Kari Grina Randsfjord Skytterlag Raufoss-stevnet 15m 342 (16)
168 Tor Egil Gjerde Os Skyttarlag Krinsstevne miniatyr Bjørnefjorden 342 (14)
169 Magnus Lund Bodø Østre Skytterlag Dobbelstevne. 1 Bodø 342 (13)
169 Ole-Jonny Jorde Torpo Skytterlag Haust-treff Norum 2016 342 (13)
171 Asgeir Jønland Sørdalen Skytterlag Åpent 342 (12)
171 Øystein Solbakken Vestnes Skytterlag Innendørsstevne 342 (12)
171 Tobias Bu Voss Skyttarlag Lapuacup runde 5 2015/2016 342 (12)
174 Arild Håkedal Dølemo Skyttarlag 15 meter stevne 342 (11)
174 Kjell Arne Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Lapua cup, runde 1 342 (11)
174 Steinar Aufles Mosjøen Skytterlag Mosjøen Malerservice Cup 2 342 (11)
174 Steinar Engstad Skibotn Skytterlag Kretscupen runde 2, krets 3 342 (11)
174 Stein Olav Gravem Surnadal Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 342 (11)
174 Bjørn Morten Stokka Vindafjord Skytterlag 15m stevne Sandeid 342 (11)
180 Bernt Finsveen Fåberg Skytterlag Midtukestevne 3 15m 342 (10)
180 Magnar Konningrud Nes (Hedmark) Skytterlag (sammenslått med Brummundal 1/1-20) Gjøvik-stevnet 15m 342 (10)
182 Jan Aksel Fredriksen Dverberg Skytterlag Januartreffen 342 (9)
182 Thor Vigre Imenes Skytterlag 15 meter stevne 342 (9)
182 Rolf Jarle Rakvåg Rakvåg Skytterlag Batnfjordstevnet 342 (9)
185 Kai Eskelund Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Sunndal 15m 342 (8)
186 John Bjørseth Høland/Bjørkelangen Skytterlag Nannestad stevnet 15 m 342 (5)
187 Ivar Maalen Surnadal Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 341 (13)
187 Ivar Otto Husby Trondhjems Skytterlag Orkdalsbanken open 341 (13)
189 Roar Steihaug Alvdal Skytterlag Samlagsstevne 15 m 341 (12)
189 Christian Rekkedal Førde Skyttarlag Adventsstemne miniatyr 341 (12)
189 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn Skytterlag 15m stevne 341 (12)
192 Asbjørn Tveit Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag SM Miniatyr 2016 341 (11)
192 Per Myhre Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag Storfjordtreffen 2016 341 (11)
192 Paul-Arne Overvoll Hallingskarvet Skytterlag Holmesterskapet 15m 341 (11)
192 Tore Olav Moen Herfjord Skytterlag 2. runde vårkarusell Mære skl 341 (11)
192 Petter Bolme Rindal Skytterlag Åpent 341 (11)
197 Karl Brøndbo Høylandet Skytterlag Byggmakkerstevnet 2016 341 (10)
197 Rino Leirvoll Napp Skytterlag Samlagstevne 15m 341 (10)
199 Harry Gram Førde Skyttarlag Sunnfjordpokalen runde 3 341 (9)
199 Kjell Renå Meråker Skytterlag Åpent 341 (9)
201 Magnar Vestvik Bømlo Skytterlag 15 m Stevne Bømlo 341 (8)
201 Gustaf Allan Christer Malm Oslo Østre Skytterlag Østrestevnet 15m 341 (8)
201 Roar Johansen Ringerike Skytterlag Samlagsstevne Ringerike 341 (8)
201 Magnus Riisnæs Trondenes Skytterlag SM 15m 341 (8)
205 Kjell Liknes Karmøy Skytterlag Stord Miniatyren 341 (7)
205 Steinar Engstad Målselv Skytterlag Storfjordtreffen 2016 341 (7)
207 Olav Magne Nesse Bremnes Skytterlag 15m stevne Bremnes 341 (5)
207 Bjørn Haugen Valsøyfjord Skytterlag Kretskarusell 15m 2016. runde 1 341 (5)
209 Dag Isaksen Fet Skytterlag Lapuacup runde 5 341 (0)
210 Arve E Kolltveit Strandebarm Skyttarlag Strandebarm miniatyren 2016 340 (16)
211 Ingvar Aarhus Greipstad Skytterlag Romjulstevne 340 (14)
212 Odd Ragnar Karlsen Askim Skytterlag Novemberstevnet Frogn og Drøbak 340 (13)
212 Dan Peter Murr Høland/Bjørkelangen Skytterlag Øcup 15m, semifinale 340 (13)
212 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag Novemberstevnet Frogn og Drøbak 340 (13)
212 Tor-Werner Carlsson Stavanger Skytterlag 15m stevne 340 (13)
216 Øystein Antonsen Orkla Skytterlag Samlagsstevnet 340 (12)
217 Tore Winje Målselv Skytterlag SM Miniatyr 2016 340 (11)
217 Per Teien Sande Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 340 (11)
217 Reidar Hestetun Tønjum Skytterlag Østrestevnet 15m 340 (11)
217 Ingvar Magne Høye Øvre Rendal Skytterlag 15M Røros 340 (11)
221 Per Kåre Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Åpent 340 (10)
221 Kurt Holmen Smøla Skytterlag Aspøy og Straumsnes 15m 2016 340 (10)
223 Arvid Eriksen Lakselvdal Skytterlag Storfjordtreffen 16 340 (9)
223 Einar Hansen Lakselvdal Skytterlag Storfjordtreffen 2016 340 (9)
223 Roald Søfting Ramsund Skytterlag Nyttårssmellen 2016 340 (9)
223 Einar Hansen Storfjord Skytterlag Kretscupen krets 3 runde 4 340 (9)
227 Lillian Herring Austerbygda Skytterlag Kretsmesterskap 15m Søndre krets 340 (8)
227 Lars Slyngstad Engesetdal/Skodje Skyttarlag Miniatyrstevnet jan 2016 340 (8)
227 Tor Anders Markussen Kvæfjord Skytterlag SM 15m 340 (8)
227 Jan Olav Bye Lånke Skytterlag Stjørdalsmesterskap 340 (8)
227 Ole Johan Kvendbø Surnadal Skytterlag Adventstevne 15m 340 (8)
232 Arnt Orholm Kvinnherad Skyttarlag 15m stevne Etne 340 (7)
233 Terje Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Åpent miniatyrstevne Storsteinnes 340 (5)
234 Lars Daniel Isaksen Alta Skytterlag Åpent stevne 15-m i Billefjord 339 (12)
235 Bjørn Jonny Rognli Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag Storfjordtreffen 2016 339 (11)
235 Agnes Olsen Røvassdalen Skytterlag Samlagmesterskap 15m 339 (11)
235 Arvid Eriksen Tromsø Skytterlag Storfjordtreffen 2016 339 (11)
238 Asbjørn Gussiås Mære Skytterlag Åpent 339 (10)
238 Trond Are Henriksen Nedre Nordreisa Skytterlag Råvannstreffen 2016 339 (10)
238 Jakob Eide Tørvikbygd Skytterlag Krinsstemnet, Ytrekrinsen 339 (10)
238 Leif Peter Aursand Vemundvik Skytterlag Kom i gang stevne 15M 339 (10)
242 Rune Herje Urskog Skytterlag Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet 339 (9)
242 Lars N. Himle Voss Skyttarlag Krinsstemna 15m Vossakrinsen 339 (9)
244 Kjell Ivar How Budal Skytterlag LDKS 15m Trønderkretsen 339 (7)
244 Einar Thoresen Hommelvik Skytterlag Åpent 339 (7)
244 Atle Ness Valsøyfjord Skytterlag Samlagsstevnet Miniatyr 2016 339 (7)
244 Helge Skogen Øystre Slidre Skyttarlag Fylkesstevne Oppland 339 (7)
248 Gaute Aamlid Ørskog Skyttarlag Ute-Inne i Ørskog 2016 339 (6)
249 Norolf Øverkil Floren Skytterlag 22 serie 2015-16 Stj2-Floren 339 (0)
250 Jens Kåre Øyen Hov Skytterlag Moldestevnet 50M 338 (15)
251 Magnar Austad Tørdal Skytterlag Drangedal 15m karusell 2016 338 (13)
252 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Ø-cup 338 (12)
252 Terje Thorstad Saltstraumen Skytterlag Novemberstevne 2 338 (12)
254 Odd Ivar Løvhaugen Vemundvik Skytterlag Byggmakkerstevnet 338 (11)
255 Arne Magne Stenvold Brekken/Aursund Skytterlag Romjulstreffen 338 (10)
255 John Jule Egge Skytterlag Vålastevnet 338 (10)
255 Bjørn Heggset Surnadal Skytterlag Surnadal 338 (10)
258 Signe Karin Wingaard Nøtterø Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 338 (9)
258 Torbjørn Jensen Skulsfjord Skytterlag Storfjordtreffen 16 338 (9)
260 Herulf Berntsen Målselv Skytterlag Råvannstreffen 2016 338 (8)
260 Kjell Svendheim Tysse Skyttarlag Tysse 15m 338 (8)
262 Terje A. Husby Ørlendingen Skytterlag Herfjordstevnet 35 skudd utendørsprogram 338 (7)
263 Hall Midthun Gula Skyttarlag Nyborg 15m 338 (6)
263 Asmund O. Amundsen Mo Skytterlag Mobo Cup 3 338 (6)
263 Thor Høgsveen Porsgrunds Skytterlag Siljan SM 15m Telemark 338 (6)
263 Ulf Opgård Storsteinnes Skytterlag Åpent miniatyrstevne Storsteinnes 338 (6)
263 Sigmund Annar Dybedokken Voss Skyttarlag 4x 15m Aurland 338 (6)
268 Oddvar Skov-Skov Vennesla Skytterlag Greipstadstevnet 15m 338 (5)
268 Ottar Hauge Ørskog Skyttarlag Landsdelskretsstevne 15 Meter 2016 338 (5)
270 Dagfinn Vemmelvik Greipstad Skytterlag Samlagsstevnet 338 (4)
271 Terje Vangen Blaker Skytterlag Finale Ø-cup 15m 337 (14)
272 Per Jarle Nerhus Vestnes Skytterlag Moldestevnet 50M 337 (13)
273 Eirik Endresen Narvik Skytterlag Nyttårssmellen 2016 337 (12)
274 Geir Mikkelson Stord Skytterlag 15m stevne Etne 337 (11)
275 Ivar Fjeldberg Asker Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 337 (10)
276 Svein Rustbakken Løveid Skytterlag Siljan 15m Karusell 2016 337 (9)
276 Kjell Arne Myrvoll Syvde Skyttarlag Novemberminiatyr 2016 337 (9)
278 Inge R. Fivelstad Aalesund Skyttarlag Innendørsstevne 337 (8)
278 Kjell Magne Åshamar Hundeide Skyttarlag Haugen miniatyr 2016 337 (8)
278 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag Åpent 15m stevne 337 (8)
281 Kjell Ivar How Budal Skytterlag Adventtreffen 337 (6)
282 Kjetil Kjersheim Vestnes Skytterlag Innendørsstevne 337 (5)
282 Oddmund Tormodset Viksdalen Skyttarlag Sunnfjordpokalen runde 2 337 (5)
284 Thorvald G. Balto Karasjok Skytterlag KM 15 m 337 (4)
285 Kurt-Arne Rabben Bø (Vesterålen) Skytterlag Åpent miniatyrstevne 336 (12)
286 Terje Wassteig Bodø Østre Skytterlag Åpent dobbelstevne 1 336 (11)
287 Jon Nerødegård Begna Skyttarlag Gjøvik-stevnet 15m 336 (10)
287 Even Langli Rindal Skytterlag 15m Kvikne 336 (10)
289 Thorbjørn Andresen Blaker Skytterlag Øcup 15m, semifinale 336 (9)
289 Vidar Trommedalen Løveid Skytterlag Sauherad 15 m Karusell 2016 336 (9)
289 Anne Sofie Grimstad Oslo Østre Skytterlag Østrestevnet 15m 336 (9)
292 Bengt Ødegård Selbu Skytterlag Romjulstreffen 336 (8)
292 Magne Kåre Fjøsne Vågå Skytterlag Samlagsmesterskap 15m 336 (8)
294 Bjørn Erik Andersson Bjøllånes Skytterlag Dobbelstevne 2 Kirkhaugen 336 (7)
294 Arne Hammer Vågå Skytterlag Vintertour 3 - 15m Lesja 336 (7)
296 Arvid Skjerven Hafslo Skyttarlag Vintertreffen 2016 336 (6)
296 Dag Hesby Opdal og Midtbygden Skytterlag LDKS 15m Trønderkretsen 336 (6)
298 Arne Bergon Lom og Skjåk Skytterlag Vintertour 7 - 15m 336 (5)
298 Jon Arne Sponga Storsteinnes Skytterlag Åpent miniatyrstevne Storsteinnes 336 (5)
300 Vidar Gjestemoen Geilo Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 336 (4)
300 Øystein Opås Grue Skytterlag Samlagsstevne 15 m Solør 336 (4)
302 Hans Sandnes Hommelvik Skytterlag Åpent 335 (11)
303 Einar Hagemo Byneset Skytterlag Samlagsstevnet 335 (10)
304 Aud Sundsfjord Bodø Østre Skytterlag Dobbeltstevne 2 Kirkhaugen 335 (9)
305 Svein Ola Granås Lånke Skytterlag Nyttårsstevnet 15m. 335 (8)
305 Per G. Østli Stange og Romedal Skytterlag Nytårstevne 335 (8)
307 Gunnar E Aarvold Sem Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 335 (6)
308 Svein M Hellevik Egersund Skytterlag Nyttårstevnet 2 335 (5)
308 Ingolf Mortensen Lakselvdal Skytterlag Kretscupen krets 3 runde 4 335 (5)
308 Terje Olsen Målselv Skytterlag Åpent miniatyrstevne Storsteinnes 335 (5)
308 Trygve Nakken Rekdal Skytterlag Ute-Inne i Ørskog 2016 335 (5)
308 Ingolf Mortensen Tromsø Skytterlag Storfjordtreffen 2016 335 (5)
313 Ola Avelsgaard Skjelstadmark Skytterlag .22-serie 334 (12)
314 Nils Erik Rognli Evenes Skytterlag Nyttårssmellen 2016 334 (9)
314 Svein Wiktor Kinander Nøtterø Skytterlag Nøtterøstevnet 15M 2016 334 (9)
314 Alf Kristian Brandsæther Røsvik Skytterlag Novemberstevne 1 334 (9)
314 Tore Kristian Bentsen Saltdal Skytterlag Åpent dobbelstevne 1 334 (9)
318 Verner Yttervoll Nesna Skytterlag Samlagmesterskap 15m 334 (8)
319 Jenny Elise Akeren Lundkvist Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet 15m 334 (7)
319 Leiv-Ivar Berglund Målselv Skytterlag Storfjordtreffen 16 334 (7)
319 Nils Gunvald Hamre Røldal Skyttarlag 15m stevne Vindafjord 334 (7)
319 Arne Johan Vik Tysnes Skyttarlag 15m stevne Ølen 334 (7)
323 Hans Gullesen Alteren Skytterlag Samlagmesterskap 15m 334 (6)
323 Wilfried Kruger Sykkylven Skyttarlag Landsdelskretsstevne 15 Meter 2016 334 (6)
325 Aage L Andreassen Bjerkvik Skytterlag Nyttårssmellen 2016 334 (4)
325 Oddmund Tormodset Viksdalen Skyttarlag Sunnfjordpokalen runde 3 334 (4)
327 Sten Haga Kirkenes Skytterlag Samlagsmesterskap 15 meter 334 (3)
327 Per Edvard Magnussen Polarsirkelen Skytterlag Samlagmesterskap 15m 334 (3)
329 Bent Glad Trondenes Skytterlag SM 15m 333 (12)
330 Thore Hynne Kråkstad Skytterlag Nittedalstevnet 15m 333 (9)
330 Oddbjørn Meland Meland Skyttarlag Samlagsstevnet 15m 333 (9)
330 Arthur Nyland Storsteinnes Skytterlag Kretscupen runde 2, krets 3 333 (9)
330 Kjell Arild Hellenes Styrvoll Skytterlag 15M stevne Fiskum 333 (9)
334 Arve Lund Kolvereid Skytterlag Kom i gang stevne 15M 333 (8)
335 Aril Strand Bjerkreim Skytterlag Østrestevnet 15m 333 (6)
335 Jon Ertsgård Lånke Skytterlag Åpent 333 (6)
337 Petter Paulsen Evenes Skytterlag Nyttårssmellen 2016 333 (5)
337 Arild Aldeholm Florø Skytterlag Hyen Miniatyr 333 (5)
339 Leif Olaf Simensen Alta Skytterlag SM 15m 333 (4)
340 Svein Solheim Nordre Land Skytterlag Fylkesstevne Oppland 333 (3)
341 Finn Tore Knudsen Nøtterø Skytterlag 15m stevne og 3. stevne i trippelen. 332 (9)
342 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag Samlagsstevnet 15m 332 (7)
343 Torvald Gamst Brøstadbotn Skytterlag SM Miniatyr 2016 332 (6)
343 Knut Lande Fiskum Skytterlag 1.Runde LP-Cup 15M 332 (6)
343 Knut Magne Bjørnestad Meland Skyttarlag Dalsfjordstemnet Hyllestad 332 (6)
346 Ove Lillesletten Lier Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 332 (5)
346 Olav Stene Snillfjord Skytterlag Åpent 332 (5)
348 Atle Presthus Hatlestrand og Ølve Skytterlag Stord Miniatyren 332 (4)
348 Steinar Bangstad Indre Bindal Skytterlag Byggmakkerstevnet 332 (4)
350 Andreas Røyrvik Hyen Skyttarlag Hyen Miniatyr 331 (8)
351 John Einar Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Åsliastevnet 331 (7)
351 Dagfinn Olsen Froland Skytterlag 15 meter stevne 331 (7)
351 Sture Lien Grane Skytterlag Åpent Stevne - Oppvarming til Juletreffen 2016 331 (7)
354 Odd Jarle Wathne Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 15m 331 (5)
355 Jørn Petter Brun Pedersen Bø (Vesterålen) Skytterlag Åpent miniatyrstevne 331 (2)
356 Karl Gustav Grinvalds Alta Skytterlag KM 15 m 331 (0)
357 Steinar Muri Fana Skyttarlag Samlagsstevnet 15m 330 (7)
357 Reier Carlsen Time Skytterlag Romjulstevne 330 (7)
359 Per Ola Johansen Blaker Skytterlag KM 15M Krets 1 Akershus 2016 330 (6)
359 Steinar Jevnaker Knipenborg Skyttarlag Samlagstemne 15m Sogn Indre 330 (6)
361 Heikki Holt Eidsvoll Verk Skytterlag Novemberstevne 329 (5)
361 Per Arne Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 15m Kretskarusell Krets 1 Akershus 329 (5)
361 Jarle Gården Rælingen Skytterlag Nannestad stevnet 15 m 329 (5)
364 Geir Åge Remmen Nesna Skytterlag Mobo Cup 3 328 (5)
365 Magne Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Østrestevnet 15m 328 (4)
365 Lars Henriksen Storsteinnes Skytterlag Råvannstreffen 2016 328 (4)
365 Jostein Lerstad Vanvik Skytterlag Herfjordstevnet 35 skudd utendørsprogram 328 (4)
368 Stig Malin Tana Skytterlag Samlagsmesterskap 15 meter 327 (6)
369 Erling Slettvold Vardø Skytterlag Samlagsmesterskap 15 meter 327 (3)
370 Olaf Olli Porsanger Skytterlag Nyttårstreffen 2016 326 (8)
371 Ole Magnar Øvsteng Vågå Skytterlag Vintertour 1 - 15m 326 (7)
372 Lajla Skotterud Rælingen Skytterlag Nannestad stevnet 15 m 326 (5)
373 Knut Peter Eide Etnedal Skyttarlag Samlagsstevne 15 m 324 (5)
374 Gunnar Olsen Tretinddalen Skytterlag Bøtreffen miniatyr 324 (4)
375 Thure Lindmark Saltdal Skytterlag Åpent dobbelstevne 2 323 (6)
376 Arnstein Ose Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Februar miniatyren 322 (4)
377 Yngve Straum Ømmervatn Skytterlag Mosjøen Malerservice Cup 2 321 (3)
378 Leiv Kåre Norevik Vadheim Skyttarlag Vintertreffen 2016 Vadheim 320 (8)
379 Odd Magne Lystad Molde Skytterlag Skaalastevnet 15-meter 2016 320 (7)
380 Svein Inge Nordkild Bjerkvik Skytterlag Nyttårssmellen 2016 320 (4)
381 Leif R. Mikalsen Sortland Skytterlag Åpent miniatyrstevne 320 (3)
382 Terje Mala Espe Skyttarlag (nedlagt Fra 1/3-20) Miniatyrstemna Ullensvang 318 (2)
383 Stig Biekkola Vardø Skytterlag Samlagsmesterskap 15 meter 316 (2)
384 Dagfinn Tufte Hegg Skyttarlag Samlagstemne 15m Sogn Indre 314 (4)
385 Kåre Harry Midthaug Ørskog Skyttarlag Landsdelskretsstevne 15 Meter 2016 313 (2)
386 Hallgeir Myhre Lakselvdal Skytterlag Kretscupen runde 2, krets 3 312 (10)
387 Mona Marie Eliasdottir Vestvågøy Skytterlag Åpent stevne 2 Gildeskål 312 (0)
388 John Terje Frantzen Vardø Skytterlag Samlagsmesterskap 15 meter 310 (3)
389 Bjørnar Nøis Kjøpsnes Skytterlag SM 15m 309 (3)
390 Asle Mathiassen Drevja Skytterlag Åpent Stevne - Oppvarming til Juletreffen 2016 303 (1)
391 Bjørg Hugøy Solund Skyttarlag Solundstemnet miniatyr 2016 301 (3)
392 Egil Nystuen Nøtterø Skytterlag Landsdelkretsstevne Viken 1 293 (7)
393 Asbjørn Hårstad By Skytterlag Adventstreffen 290 (4)
394 Jostein Fredheim Røsvik Skytterlag Åpent stevne 1 282 (0)
395 Wictor Kolås Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Februar miniatyren 244 (3)
396 Fritz Melsbø Ramsund Skytterlag Parabolflua cup 2 244 (0)
397 Helge Sverre Strand Klepp Skytterlag 15m-stevne 243 (8)
398 Johnny Gipling Namdalseid og Lyngen Skytterlag Åpent 15m-stevne Kvam skl 240 (3)
399 Knut Olav Thomassen Alta Skytterlag Vest-Finnmark Romjulscup del 2 239 (3)
400 Tor Grimsgård Hadding Skytterlag Skytingens dag 2016 239 (0)
401 John Berg Slagen Skytterlag Vestfoldcup 15m 235 (2)
402 Rune Haaversen-Westhassel Greipstad Skytterlag 1. Karusell 15m 2016 234 (2)
403 Arnt E. Gorset Opdal og Midtbygden Skytterlag SM Innendørs 226 (1)
404 Odd Hårstad By Skytterlag Adventstreffen 225 (1)
405 Arvid Bergmo Nordreisa Skytterlag Kretsmesterskap Miniatyr 224 (0)